Architekci wnętrza w Warszawie

Około dwóch i pół roku temu rozpoczęliśmy budowę naszego nowego domu, który został zlokalizowany w pod warszawskiej miejscowości. Działka były bardzo dużo liczyła sobie okołu trzydziestu siedmiu arów, a sam dom miał mieć powierzchnię około dwustu pięćdziesięciu ośmiu metrów kwadratowych. Miał posiadać kilka łuków i absydy, jego plan był wyjątkowy. Generalnie budowa przebiegała planowo i nie mieliśmy żadnych opóźnień. Nic też nie wskazywało na problemy w ostatniej fazie.

Poszukiwania najlepszego architekta wnętrza w Warszawie

architekt wnętrz WarszawaNa samej końcówce budowy, czyli około dwóch miesięcy temu, musieliśmy pomyśleć o wykończeniach oraz o aranżacji wnętrza naszego nowego wspólnego domu. W tym celu najpierw przyszło nam poszukać fachowca, który zajmie się wykończeniami. Miała to być podłoga, która sami zaplanowaliśmy do każdego pomieszczenia, ściany – położenie gładzi oraz wstawienie okien i drzwi do naszego nowego domu. Wybraliśmy drzwi bez ramowe, takie które najlepiej współgrały z zaplanowanymi przez nas ścianami. Następnym etapem było rozpoczęcie aranżacji naszych wnętrz, w sensie meblowym oraz z dodatkami. Tutaj nikt z nas nie chciał się podejmować takiego zadania, ostatecznie postanowiliśmy wynająć specjalistę, który kompleksowo zajmie się całym naszym domem oraz ogrodem (znalezienie firmy, które oferuje także aranżacje ogrodów, byłoby dla nas oszczędnością czasu). W celu znalezienia architekta wpisałam w wyszukiwarkę, która była najbardziej popularna i znana mi bardzo dobrze następującą frazę – architekt wnętrz Warszawa. Wyświetliło mi się bardzo dużo linków do przeróżnych firm zajmujących się architekturą wnętrz na terenie Warszawy. Wybieraliśmy bardzo długo, zależało nam na najlepszym fachowcu. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na firmę, która zajmuje się kompleksowymi projektami, czyli taką, która zrobi także projekt naszego wielkiego ogrodu. Mieliśmy już koncepcje zarówno domu, jak i ogrodu. Wygląd naszej posiadłości był dla nas bardzo ważny. W domu miał panować luksusowy styl przeplatany z elementami kontynentalnymi ( w sypialnie) i Ludwikiem XVI. Pokój relaksu i jeden z salonów miał natomiast być stworzony w nowoczesnym nurcie. Ogród wybraliśmy w stylu japońskim, był dla nas najbardziej odpowiedni.

Ostatecznie architekcie przez nas wynajęcie wzięli wszystkie nasze wskazówki pod uwagę i stworzyli projekt, który bardzo przypadł nam do gustu. Co ciekawe, zajęło im to bardzo mało czasu. Od wszystkim pomiarów do ostatecznego rezultatu czekaliśmy jedynie dwa tygodnie.