Ciekawa impreza integracyjna

Jako właścicielka firmy postanowiłam zorganizować imprezę integracyjną dla moich pracowników, chciałabym, żeby lepiej się poznali, być może zaprzyjaźnili. Myślę, że taka impreza bardzo poprawi nastrój w firmie a także zmotywuje moich pracowników do działania. Tak więc zaczęłam rozglądać się za firmą która zajmie się organizacją takich spotkań, przy czym muszę zaznaczyć, że w mojej firmie pracują same kobiety.

Impreza integracyjna dla kobiet

 imprezy integracyjneChciałabym, żeby impreza integracyjna dla moich Pań była wyjątkowa, zależy mi żeby moi pracownicy musieli coś razem zrobić, myślę, że fajne byłyby jakieś konkursy albo zagadki, sama nie wiem więc postanowiłam skorzystać z pomocy specjalistów. Szukam firmy, której imprezy integracyjne są na wysokim poziomie. Znalazłam kilka ofert ale najczęściej są to gry plenerowe a myślę, że moje Panie nie byłyby za bardzo zadowolone gdyby ktoś kazał biegać im po lesie to jednak kobiety, które na co dzień pracują w biurze. Do jednej z firm napisałam wiadomość z zapytaniem o możliwość organizacji imprezy integracyjnej zgodnej z moimi wytycznymi, Państwo dość szybko odpisali, że jeśli tylko będzie to możliwe z chęcią podejmą się tego zadania i poprosili o szczegóły. Wymyśliłam, że ciekawie było gdybyśmy na początku poszli na przykład do pokoju zagadek albo domu strachów, następnie chciałabym, żebyśmy wszystkie zjadły razem posiłek najlepiej gdyby był to obiad w jakimś wyjątkowym i eleganckim miejscu, a na sam koniec hit czyli wieczór w spa z masażami i sauną, lampką wina, chciałabym, żeby obiekt rekreacyjny był przy hotelu tak, żebyśmy wszystkie mogły razem zjeść kolację przy hotelowej restauracji i zostać na noc, myślę, że będzie przyjemniej jak nikt nie będzie się musiał martwić o powrót do domu. Firma zajmująca się organizacją imprez integracyjnych odpowiedziała, że na pewno nie będzie to problem i że jak tylko wybierzemy dogodny dla nas termin zajmą się kompleksową organizacją spotkania, razem z transportem pomiędzy poszczególnymi punktami imprezy. Tak więc po uzgodnieniu odpowiedniej daty, która pasowała wszystkim moim pracownicą oraz mnie podpisałam umowę i czekałam na informację o szczegółach no i na nasze spotkanie integracyjne.

Doczekałyśmy się naszego wyjścia integracyjnego i muszę powiedzieć, że było wspaniale firma która to dla nas zorganizowała wywiązała się na dwieście procent, na początek dostałyśmy informację w formie zaproszenia z opisem jakie stroje będą nam potrzebne i na która godzinę mamy się stawić w siedzibie firmy gdzie już czekały na nas piękne limuzyny. Później zabawa była wspaniała i na pewno powtórzymy to w przyszłym roku.