Ciekawe koszule z patką dla puszystych mężczyzn

Mąż pracuje w firmie, w której obowiązuje dress code. Każdy pracownik powinien ubierać się do pracy w koszule i eleganckie spodnie, chyba że jest luźniejszy dzień – wtedy można założyć jeansy. Stefan zazwyczaj ubiera taliowane koszule z diagonalu w pionowe paski do garniturowych spodni. Raczej nie jest zwolennikiem noszenia koszuli do spodni jeansowych czy sztruksowych. Ostatnio prawdziwym hitem są ekstrawaganckie koszule z patką na piersi. Patki są bardzo ciekawym elementem koszuli, bo znakomicie wyszczuplają sylwetkę.

Modna koszula z patką w sklepie online

koszule męskie dla puszystych z patkąWejdę zaraz w wyszukiwarkę internetową i poszukam oryginalnych koszul z dobrej jakości materiału. Mąż poprosił mnie, abym znalazła co najmniej trzy koszule, które będzie mógł nosić zarówno do biura, jak i na co dzień. Najbardziej preferuje jasne koszule z kołnierzykiem typu kent i francuskimi mankietami. Mąż chętnie nosi koszule  z patkami, ponieważ sprawiają, że sylwetka wydaje się drobniejsza. Mąż od wielu lat boryka się ze sporą nadwagą. Wielokrotnie próbował schudnąć, nawet zapisał się na siłownię. Niestety, jego zapał okazał się słomiany, bo pochodził na siłownię tylko trzy razy i zrezygnował. Mąż usiłował też przejść na dietę ograniczającą spożycie kalorii, ale bezskutecznie. Nawet, jeśli przez dwa dni stosował się do zaleceń dietetyka, to trzeciego dnia zjadał potrójną dawkę kalorii. Jest jedna ciekawa strona internetowa sklepu online z eleganckimi koszulami. Takie koszule męskie dla puszystych z patką kosztują około stu złotych. Muszę znaleźć trzy atrakcyjne modele. Zdecydowałam, że zamówię jedną beżową koszulę w kopki z niewielkim kołnierzykiem i dwie jasnoniebieskie. Koszule jasnoniebieskie mają pionowe paski, które są jak najbardziej wskazane dla panów z nadwagą, bo optycznie wyszczuplają sylwetę, podobnie jak patka. Koszule posiadają patki i są wykonane ze stuprocentowej bawełny, bez domieszek sztucznych tworzyw. Nigdy nie kupuję ubrań ze sztucznych tkanin.

Myślę, że mąż będzie zachwycony tymi koszulami. Zamówiłam dokładnie takie modele, jakie chciał mieć. Koszule są wykonane z wysokiej jakości materiału, czyli z czystej bawełny, bez domieszek syntetyków. Jest to bardzo istotne, gdyż mąż ma alergię na sztuczne tworzywa. Od noszenia tego rodzaju ubrań dostaje okropnego kataru. Zapłaciłam za całe zamówienie trzysta czterdzieści złotych i otrzymałam zniżkę na kolejne zakupy w tym sklepie online. Zniżka wynosi trzydzieści procent na cały asortyment i będę mogła z niej skorzystać już za miesiąc.