Dekoracja dużej sali weselnej w Warszawie

Bez względu na to, czy sami organizujemy wesele, czy też pomaga nam firma eventowa lub wedding planner, będziemy musieli podjąć kluczowe decyzje związane z dekoracją sali weselnej. W Warszawie i okolicach możemy zakupić w sklepach stacjonarnych albo internetowych wszelkiego rodzaju dekoracje. W oprawie wnętrza uczestniczy również florystka lub pracownia kwiatowa. Żywe kwiaty to bez wątpienia jeden z najpiękniejszych elementów oprawy ceremonii ślubnej, zatem nie może ich zabraknąć na stołach. 

Stylowe dodatki do wnętrz weselnych w Warszawie 

dekoracje sali weselnej w WarszawiePrzed salą weselną gości może powitać brama wykonana z balonów. To posta, efektowna i niedroga kompozycja. Brama dekorowana kwiatami, jak ze scen filmowych, kosztuje znacznie więcej, lecz efekt wizualny będzie gwarantowany. W dekoracji sali weselnej pomogą nam profesjonalni styliści, florystka, wedding planer albo kwiaciarka doświadczona w tworzeniu kwiatowych kompozycji. Większość warszawskich sal weselnych posiada standardowe dekoracje na wyposażeniu. Tu wymienić należy obrusy, serwetki, pokrowce na krzesła lub kokardy. Dekoracje sali weselnej w Warszawie zależą w dużym stopniu od wyglądu wnętrza. Jeśli znajdują się w nim wzorzyste, eleganckie tapety, firany i lampy, pozostanie znacznie miej do zaplanowania. Jeśli sala jest prosta, z białymi ścianami, będziemy potrzebować więcej detali, które ożywią wnętrze. Ostatni szczegół to kolor wiodący. Zwykle panna młoda ma wymarzoną tonacje weselną. Często jest to pudrowy róż, złoto, błękit, lawenda. Pod tą kolorystykę dobiera się wszystkie dodatki, by współgrały ze sobą na zasadzie uzupełnienia lub kontrastu. Profesjonalny sklep z dekoracjami ślubnymi, to miejsce, które zainspiruje nas do weselnych zakupów. Duży wybór ozdób na stół, balonów, girland, świec i lampionów oraz dodatków kwiatowych pozwoli ułożyć listę ślubnych dekoracji (trochę sztucznych kwiatów dobrej jakości albo kwiatowych płatków, nie zaszkodzi). W sklepie z dekoracjami znajdziemy księgi gości weselnych, podziękowania dla rodziców i chrzestnych.

Sala weselna pojawia się na filmie i zdjęciach pamiątkowych z uroczystości. Należy zatem zadbać o piękny wygląd wnętrza. Jeśli planujemy wynajem sali w Warszawie, właściciele i personel pomogą nam dobrać dodatki. Możemy zwrócić się o pomoc do profesjonalistów: florystki, wedding plannera lub znaleźć samodzielnie dekoracje w sklepie z weselnymi dekoracjami. Na sali nie może zabraknąć kwiatów, świec oraz spersonalizowanych dodatków, np. inicjałów lub zdjęć państwa młodych.