Diałanie najlepszego lasera lightsheer

Depilacja laserowa jest bardzo popularna w gabinetach kosmetycznych. Wypiera inne tradycyjne metody mechanicznego i chemicznego usuwania zbędnego owłosienia. Dotychczasowo usuwanie włosów za pomocą wosku czy preparatów chemicznych jak kremy, zostało zrewolucjonizowane przez nowoczesną laseroterapię. Nowoczesna technologia stworzyła rewolucyjne urządzenia do walki z nadmiernym i niechcianym omówieniem.

Nowoczesna laseroterapia w depilacji

najlepszy laser lightsheerJednym z najczęściej stosowanych urządzeń w wielu gabinetach kosmetycznych jest najlepszy laser Lightsheer. Zabiegi z użyciem lasera służą także do leczenia łagodnych zmian barwnikowych, naczyniowych i trądzikowych metodą fotodynamiczną. W laserze Lightsheer użyto matryc diod ultra wysokiej mocy, co zapewnia rekordową skuteczność i bardzo wysoką wydajność. Zastosowany jest również innowacyjny system ochrony skóry, gdyż wiązki światła przedostają się tylko do warstw wierzchnich skóry nie przenikając głębiej do pozostałych organów, dzięki temu depilacja jest bardzo skuteczna, nieinwazyjna i bezbolesna. Urządzenie Lightsheer jest bardzo przyjazne skórze i intuicyjne w obsłudze. Dwie zróżnicowane głowice pozwalają na dostanie się nawet do najbardziej trudnych okolic twarzy i ciała, w tym miejsc intymnych o dużej wrażliwości. Depilacja laserowa pozwala wykorzystać naturalne procesy wzrostu włosa, dzięki którym skutecznie i trwale można usunąć niepotrzebne owłosienie nawet do 90% jego objętości. Seria zabiegów powtarzana systematycznie pozwala uzyskać bardzo dobre rezultaty depilacji, a po pierwszym zabiegu można pozbyć się około 30% owłosienia. Włosy znajdują się na różnym etapie wzrostu, dlatego tak bardzo ważna jest seria zabiegów w równym odstępie czasu. Ważne, aby zabieg depilacji za pomocą lasera wykonywać w profesjonalnym i licencjonowanym gabinecie kosmetycznym, w którym personel po wielu szkoleniach odpowiednio dobiera wiązkę światła, moc i rodzaj głowicy. Popularność laseroterapii poparta jest tym, że w Polsce w ponad 400 gabinetach kosmetycznych wykorzystywany jest sprzęt Lightsheer. Zabiegi z użyciem lasera są coraz bardziej popularną formą depilacji stosowaną w wielu polskich gabinetach. Metoda trwałej depilacji wypiera dotąd stosowaną depilację mechaniczną, która wiąże się z bólem i niskim komfortem zabiegu. Wysokie koszty związane są z dostosowaną technologią, ale także bardzo dużą skutecznością w usuwaniu zbędnego owłosienia. Do zabiegu należy w odpowiedni sposób się przygotować korzystając z możliwości wcześniejszej konsultacji.

Naturalnym objawem zabiegu mogą być zaczerwienienia skóry i delikatne obrzęki. Skórę wówczas należy w odpowiedni sposób pielęgnować unikając wszelkich dezodorantów i innych środków mogących dodatkowo ją podrażnić. Należy również miejsce nie wystawiać na działanie promieni słonecznych, nie korzystać z sauny czy z solarium. Skóra przed poddaniem działaniu lasera, nie może być wydepilowana woskiem i kremami chemicznymi. Bardzo ważne jest również odpowiednia wcześniejsza pielęgnacja obszaru poddawanego zabiegowi.