Doczepianie włosów metodą clip in

Aby cieszyć się pięknymi i długimi włosami nie musimy ich wcale zapuszczać przez lata inwestując ogromne kwoty w kosmetyki mające na celu przyspieszyć cały proces. Możemy bowiem wybrać drogę na skróty, jaką jest przedłużanie włosów. Spośród wielu metod na przedłużanie, które wykonuje się u fryzjera istnieją również takie, które tej wizyty nie wymagają.

Zalety włosów clip in

włosy naturalne doczepiane clip inProces zapuszczania włosów potrafi zająć nam kilka lat, a w dodatku gdy podliczymy wydatki związane z kosmetykami pielęgnującymi za sprawą których te nasze włosy miały szybciej rosnąć, wyjdzie nam całkiem pokaźna kwota nierzadko przewyższająca koszt profesjonalnego przedłużania włosów w salonie fryzjerskim. Dlatego też wiele kobiet decyduje się skorzystać z alternatywy w postaci właśnie przedłużenia włosów. Choć większość z metod przedłużania wymaga od nas wizyty u fryzjera, co oczywiście wiąże się z dodatkowymi kosztami, to jednak istnieją sposoby, które tej usługi nie wymagają. Przykładem są tutaj włosy naturalne doczepiane clip in jakie znajdziemy bez problemu w internecie. Pasemka takich włosów przymocowane są do specjalnych, płaskich tresek, które wpinamy między swoje naturalne włosy. Treski te zapina się tuż przy nasadzie głowy, więc nawet gdy zawieje mocniejszy wiatr odsłaniający pasemka, nie będą one tak mocno widocznie ponieważ będą tworzyły coś w rodzaju naturalnego poprzecznego przedziałka. Takie włosy zakłada się w dosłownie kilka minut, a gdy nabierzemy wprawy całość nie powinna nam zajmować dłużej niż trzy minuty. Ogromną zaletą takich włosów jest ich długa żywotność. Z racji tego, że takich włosów nie nosimy przez cały czas na głowie, ani w nich nie śpimy tym samym wolniej się zużywają, a co za tym idzie mogą nam posłużyć na znacznie dłuższy czas, niż włosy założone na stałe. Pamiętajmy jednak, aby dbać o takie włosy dokładnie w ten sam sposób w jaki dba o się o włosy założone innymi metodami przedłużania. Należy je myć w delikatnych i nawilżających szamponach, oraz używać wygładzających masek. Warto też rozczesywać je szczotką z naturalnego włosia, a po umyciu delikatnie odsączać wodę ręcznikiem.

Cena takich włosów jest znacznie niższa niż w przypadku przedłużania ich u fryzjera. Jest także oczywiście zależna od gatunku włosa, który warto dopasować względem swoich naturalnych włosów. Jeżeli na przykład posiadamy włosy wysoko porowate i falowane wówczas to włosy indyjskie będą najlepszym wyborem z racji tego, że ich struktura będzie bardzo podoba, a zatem nie będą się one odznaczały od naszych naturalnych włosów. Z kolei gdy nasze włosy są proste i gładkie to w takim wypadku najlepiej będzie zakupić włosy słowiańskie.