Efektowna laserowa depilacja w Białymstoku

Wśród wielu metod usuwania zbędnego owłosienia coraz częściej odchodzi się od mechanicznych metod, polegających na usuwaniu owłosienia woskiem czy stosowaniu kremów depilacyjnych. Panie coraz nie chętniej golą nogi za pomocą maszynki, gdyż efekty są krótkotrwałe i pochłaniają bardzo dużo czasu. Zabiegi depilacji najczęściej kojarzą się z bólem i dużym dyskomfortem. Dlatego coraz częściej korzysta się nowatorskich metod pozwalających trwale usunąć owłosienie nawet z najbardziej intymnych części ciała.Odrastające twarde włoski, stany zapalne i zapalenia mieszków włosowych coraz częściej odstraszają od mechanicznego usuwania włosów i zachęcają do skorzystania z metod związanych z laseroterapią.

Lasery diodowe i IPL

depilacja laserem białystokWiele gabinetów kosmetycznych w swoich usługach oferuje laserowe usuwanie włosów za pomocą laserów diodowych i IPL. Są to jedne z najskuteczniejszych metod pozbywanie się niechcianego owłosienia. Koszty uzależnione są od techniki oraz obszaru poddawanego zabiegowi. W wielu gabinetach w całej Polsce wykonywana jest depilacja laserem Białystok oferuje w dużej sieci salonów beauty usługę usuwanie owłosienia za pomocą lasera diodowego. Ceny są bardzo atrakcyjne ze względu na liczne promocje i oferty specjalnych pakietów. Wykonywane są przez profesjonalny i wyszkolony personel, który odpowiednio dobiera technikę i bezinwazyjnie wykonuje usługę. Należy pamiętać, że zabieg powinien być poparty konsultacją, na której można uzyskać informacje dotyczące odpowiedniego przygotowania, przebiegu depilacji oraz zaleceń, do których należy się stosować po zabiegu. Depilacja laserowa przynosi bardzo dobre efekty, które utrzymują się przez kilka, a nawet kilkanaście lat i pozwalają usunąć do 90% niechcianego owłosienia. Praktycznie są bezbolesne, a osoby o dużej wrażliwości na ból, mogą być dodatkowo miejscowo znieczulone. Należy jednak pamiętać że pierwsze efekty widać po około dwóch tygodniach od zabiegu, a końcowy rezultat otrzymuje się po serii kilku użyć lasera. Dlatego najlepiej depilacji poddać się w okresie zimowym, tak aby skóra w wakacje była gładka i pozbawiona niechcianych włosów. Po kilku latach czasem zabieg należy powtórzyć, gdyż część włosów będących w stanie uśpienia może ponownie wyrastać. Są one jednak znacznie delikatniejsze i słabsze.

Zabiegi mogą być wykonywane na każdą partię ciała, nawet na miejsca bardzo wrażliwe i z delikatną skórą. Lasery ograniczają się do działania tylko na wierzchnich warstwach skóry i nie przenikają głębiej. Skóra po zabiegu jest delikatnie zaczerwieniona i wrażliwa, ale po kilku dniach przy odpowiedniej pielęgnacji wraca do normy. Depilacja laserowa pozwala na usuwanie włosów przy każdym rodzaju cery, jasnych i ciemnych oraz opalonej i ciemnej skórze. Należy jednak odpowiednio dobrać technologię i rodzaj lasera, aby nie doszło do poparzeń skóry i ewentualnych efektów ubocznych. Dlatego zabiegi wykonuje się tylko i wyłącznie w profesjonalnych gabinetach w Białymstoku, rekomendowanych licznymi dobrymi opiniami klientów.