Fartuchy z folii w rolce

Bezpieczeństwo oraz czystość pracy to bardzo ważne wymogi, które często musimy spełnić. Istnieją miejsca oraz zawody, w których należy zachować higienę i używać dodatkowej odzieży ochronnej podczas wykonywania codziennych zadań. W pracy lekarza, pielęgniarki, kucharza czy nawet sprzedawcy, wymagane jest używanie fartuchów czy rękawiczek, które mają ochronić przed czynnikami zewnętrznymi. Do czego jeszcze można wykorzystać takie ubrania?

Fartuch jednorazowy z rolki

fartuchy foliowe w rolceFartuchy jednorazowe najczęściej wykonane są z folii. Materiał ten zapewnia trwałość i wytrzymałość – fartuch nie rozrywa się, ani nie tworzą się w nim dziury. Jest on także całkowicie wodoodporny, przez co możemy mieć pewność, że nie przemoczymy naszego ubrania, które znajduje się pod fartuchem. Takie fartuchy foliowe w rolce pakowane są po kilkaset sztuk, dzięki czemu wystarczą na bardzo długo. Przydadzą się w wielu miejscach pracy, szkołach, przedszkolach czy w gospodarstwie domowym. Praca z małymi dziećmi w żłobkach czy przedszkolach często wiąże się z ogromnym bałaganem. Poplamione ubrania, buty, ręce – to normalne przy kreatywnych zabawach z farbami czy flamastrami. Idealną ochroną dla wszystkich będzie ubranie się w jednorazowy fartuch, który świetnie osłoni nas przez wodą czy kolorowymi akcesoriami do rysowania. Dzięki użyciu fartuchów foliowych oszczędzimy sobie sprzątania oraz dodatkowego prania trudno zmywalnych plam. Sprawdzą się także w każdym domu podczas wykonywania codziennych czynności, takich jak sprzątanie czy gotowanie. Fartuch foliowy możemy wyrzucić po jednym użyciu, kiedy będzie już znacznie zabrudzony – nie musimy przejmować się plamami czy uszkodzeniami. Wiele restauracji czy sklepów spożywczych także ma na wyposażeniu takie fartuchy dla swoich pracowników. Są często używane także przez pracowników budowlanych, którzy na przykład specjalizują się w malowaniu ścian czy kładzeniu płytek łazienkowych. Dzięki ich uniwersalności oraz różnym rozmiarom fartuchy foliowe mogą być wykorzystywane przez osoby w każdym wieku. Dodatkowym ich atutem jest możliwość zakupienia ich w wielu kolorach.

Fartuchy foliowe to mocna i wytrzymała odzież ochronna, która ma za zadanie zapewnienie czystości i bezpieczeństwa podczas pracy czy też w trakcie sprzątania domu. Przydają się także w przedszkolach czy żłobkach, kiedy dzieci używają brudzących i chlapiących rzeczy. Fartuch foliowy dobrze ochroni ubranie oraz ciało przed zabrudzeniami, ale także przed chemikaliami. Poza tym, jest wodoodporny, dzięki czemu unikniemy przemoczenia.