Fotograf na ślub

Dzień zaręczyn zapamiętam do końca swojego życia. Byłem wtedy z dziewczyną w Portugalii, na wakacjach, na które oszczędzaliśmy dość długo. Lizbona była dla nas wyjątkowo łaskawa, ponieważ pogoda była przepiękna. Tam też oświadczyłem mojej ukochanej Karolinie. Od tamtego dnia ustawicznie planujemy uroczystość naszych zaślubin. Mamy już wynajętą klimatyczną salę w naszej małej ojczyźnie, czyli w Łodzi. Zdołaliśmy również załatwić zespół muzyczny. Obecnie jesteśmy zainteresowani wyborem odpowiedniego fotografa ślubnego.

Wynajęcie dobrego fotografa na ślub w Łodzi

dobry fotograf ślubny z ŁodziOkres narzeczeństwa był dla nas bardzo intensywny. Od daty zaręczyn daliśmy sobie z Karoliną rok na zorganizowanie ślubu oraz przyjęcia weselnego. Nie było to wcale takie proste. Obydwoje pracowaliśmy na pełen etat, więc dość trudno było nam pogodzić to z obowiązkami organizacyjnymi, które były niezmiernie czasochłonne. Przez kilka miesięcy udało nam się jednak załatwić sporo. Mieliśmy bowiem wynajęty zespół muzyczny, który grał w stylu lat osiemdziesiątych. Mieliśmy również wynajętą przepiękną salę w Łodzi, która była niesamowicie klimatyczna. Byliśmy przekonani, że przypadnie ona do gustu wszystkim zaproszonym przez nas gościom. Najwięcej czasu zajmowało nam znalezienie kogoś, dzięki komu nasz wielki dzień będzie udokumentowany. Interesował nas bowiem dobry fotograf ślubny z Łodzi, który mógłby pochwalić się świetnym portfolio. To właśnie portfolio było dla nas punktem odniesienia, ponieważ przeglądając zdjęcia, mogliśmy wyrobić sobie opinię na temat danego artysty i stwierdzić, czy jego estetyka przypada nam do gustu. Obejrzeliśmy więc dziesiątki zdjęć fotografów z Łodzi, by w końcu trafić na tego, który już po pierwszym swoim zdjęciu przekonał nas do siebie. Widząc te kolory i specyficzne kadry poczuliśmy, że chcemy, by to on był osobą, która upamiętni nasz wielki dzień na fotografiach. Nie czekając więc dłużej, nawiązaliśmy z nim kontakt. Na całe szczęście miał on wolny termin w dniu naszego ślubu!

Przygotowań do tego niezapomnianego dnia było bardzo dużo. Kosztowało nas to sporo stresu, jednak kiedy byliśmy już po naszym wielkim dniu, byliśmy bardzo szczęśliwi. Pod względem organizacyjnym wszystko się udało. Po paru tygodniach od ślubu mogliśmy odnowić nasze wspomnienia, oglądając przepiękne zdjęcia, które wykonał dla nas uzdolniony fotograf. To było coś nie do opisania. Fotografie prezentowały się wręcz bajkowo. Aż nie dowierzaliśmy, że są one klatkami z naszej uroczystości! Do tej pory jesteśmy pod wrażeniem łódzkiego artysty.