Gdzie się udać na szkolenie podologiczne

Jestem kosmetyczką już od wielu lat. Mam duże doświadczenie na rynku i od wielu lat prowadzę własny gabinet kosmetyczny. Głównie zajmuje się pedikiurem. Postanowiłam iść w kierunku kosmetyki stóp, ponieważ jest to najbardziej dochodowa gałąź kosmetyki. Ostatnio doszłam do wniosku, że dobrze byłoby zrobić jakiś kurs albo szkolenie podologiczne. Coraz więcej moich klientek, a nawet klientów pytało o możliwości zrobienia masażu stóp, albo pytało czy nie poradziłabym im czegoś na problemy z haluksami lub płaskostopiem.

Zapisałam się na szkolenie podologiczne w Warszawie

szkolenia podologiczne warszawaZauważyłam, że ostatnio takie szkolenia podologiczne są niezwykle popularne. Są one przeznaczone zarówno dla lekarzy, którzy przygotowują się do wykonania specjalizacji z podologii, jak i dla kosmetyczek i laików, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę na temat chorób oraz prawidłowej higieny stóp. Znalazłam różne szkolenia podologiczne Warszawa okazała się miastem, w którym takich szkoleń wykonuje się naprawdę bardzo dużo. Bez problemu, korzystając z internetu, znalazłam takie szkolenie podologiczne, którego program bardzo mi się spodobał. Było to praktyczne szkolenie podologiczne, podczas którego można było zgłębić wiedzę na temat odpowiednie i prawidłowej higieny stóp, schorzeń genetycznych a także chorób nabytych związanych ze stopami i poznać sposoby na poprawę kondycji stóp, które przecież dźwigają cały ciężar naszego ciała. Szkolenie podologiczne było podzielone na różne bloki tematyczne, a także na zajęcia praktyczne i zajęcia teoretyczne. Dodatkową zaletą tego szkolenia podologicznego było to, że odbywało się ono w sali konferencyjnej, znajdującej się blisko centrum Warszawy, dzięki czemu nie miałabym problemów z tym, aby dotrzeć na szkolenie. Zdecydowałam się do razu zapisać na to szkolenie podologiczne, tym bardziej że kurs już niedługo się zaczynał, a liczba miejsc była ograniczona. Jak się już wkrótce okazało, to był bardzo dobry wybór. Byłam bardzo zadowolona ze szkolenia podologicznego, które odbyłam.

Najważniejsze dla mnie podczas tego szkolenia podologicznego było to, że wiedza była przekazywana w przystępny sposób i każdy mógł zrozumieć to, o czym się tam mówiło. Szkolenie podologiczne zakończyło się egzaminem praktycznym i teoretycznym. Po odbyciu szkolenia i zdaniu egzaminu czułam się bardzo dobrze przygotowana do różnych podologicznych zabiegów kosmetycznych. Nie bez znaczenia był dla mnie także fakt, że to szkolenie podologiczne można było odbyć w bardzo dobrej, niskiej cenie, która nie była zbyt wygórowana.