Gdzie w Lublinie znajdę dobrego audiologa?

W zasadzie od dziecka zmagałam się z infekcjami górnych dróg oddechowych i infekcjami uszu. Jako dorosła osoba, przestałam już nawet zwracać na to uwagę i dopóki się dało walczyłam z bólem tylko środkami przeciwbólowymi. Niestety, nie był to dobry pomysł. W końcu przestałam słyszeć na jedno ucho. Przestraszyłam się na dobre i od razu wzięłam od mojego lekarza pierwszego kontaktu skierowanie do audiologa. Teraz musiałam jeszcze znaleźć tylko lekarza tej specjalizacji, który zajął by się moim przypadkiem.

Udałam się do dobrego audiologa w Lublinie

dobry audiolog w lublinieDo tej pory nigdy nie korzystałam z lekarza tej specjalizacji, dlatego nawet nie wiedziałam, gdzie w Lublinie przyjmuje jakikolwiek audiolog. Zależało mi na tym, aby wybrać bardzo dobrego audiologa, który ma doświadczenie w podobnych przypadkach do mojego i znajdzie przyczynę mojej nagłej utraty słuchu. Poszukiwania odpowiedniego audiologa rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: dobry audiolog w lublinie, i zaczęłam przeglądać wyniki. Wśród wielu ofert, szybko udało mi się znaleźć bardzo dobrego audiologa, który miał wieloletnie doświadczenie w branży oraz przede wszystkim bardzo dobre opinie i rekomendacje poprzednich klientów. Przyjmował on w swoim gabinecie, znajdującym się w samym centrum Lublina, dlatego nie miałabym problemów z tym, aby tam trafić. Wiele osób chwaliło tego audiologa za to, że ma bardzo profesjonalne podejście do pacjentów, zleca i wykonuje dużo badań związanych ze słuchem i stosuje wiele nowatorskich sposobów leczenia i przywracania słuchu. Jego dużą zaletą było także to, że przyjmował zarówno prywatnie, jak i w ramach ubezpieczenia zdrowotnego. Zachęcona pozytywnymi komentarzami na jego temat od razu zdecydowałam się zapisać do niego na wizytę. Jak się już wkrótce okazało, to był bardzo dobry wybór. Przede wszystkim miał on bardzo szybkie terminy i nie trzeba było długo czekać na wizytę. Już tydzień później dostałam się do niego na wizytę, którą audiolog przeprowadził bardzo dokładnie.

Bardzo mi się podobało, że większość badań można było wykonać u niego w gabinecie, podczas wizyty lekarskiej, dzięki czemu nie trzeba było tracić czasu ani pieniędzy na szukanie miejsca, gdzie można wykonać profesjonalne badanie słuchu. Dzięki temu już na pierwszej wizycie audiolog znalazł przyczyną mojej nagłej utraty słuchu i zaordynował odpowiednie leczenie. Byłam bardzo zadowolona z wizyty u tego dobrego audiologa w Lublinie. Tym bardziej, że ceny za wizytę i badania słuchu były u niego dosyć przystępne.