Gdzie w Rzeszowie jest ortopedia dziecięca

Moja kilkuletnia córeczka w kółko sobie coś łamała. A to nogę, a to rękę. Ostatnio spadając z drabinki, połamała sobie nawet żebra. Na początku myślałam, że po prostu ma pecha, ale w końcu uznałam, że to nie możliwe, żeby małe dziecko tak często miało problemy z łamliwością kości. Udałam się z nią do lekarza rodzinnego i wzięłam od niego skierowanie do ortopedy dziecięcego. Teraz musiałam jeszcze znaleźć odpowiedniego lekarza, który zajął by się jej przypadkiem. Wiedziałam, że nie jest on prosty i oczywisty.

Trafiłam na bardzo dobrego ortopedę dziecięcego

ortopedia dziecięca rzeszówW związku z powyższym zależało mi na tym, aby znaleźć naprawdę wybitnego specjalistę, najlepiej takiego który od razu pracuje w szpitalu i byłby w stanie wykonać córce odpowiednie badania. Poszukiwania ortopedy dziecięcego dla mojej córki rozpoczęłam od internetu. Wiedziałam, że w ten sposób będę mogła od razu porównać opinie o różnych lekarzach. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: ortopedia dziecięca rzeszów, i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć to czego potrzebowałam. Był to renomowany i doświadczony zagranicą lekarz ortopeda dziecięcy przyjmujący w rzeszowskiej klinice ortopedii dziecięcej. Lekarz ten przyjmował zarówno w prywatnym gabinecie, jak i w ramach ubezpieczenia zdrowotnego w szpitalu. Zauważyłam, że ma on bardzo dobre opinie pacjentów. Wiele osób chwaliło go za to, że ma cierpliwość do dzieci i bardzo profesjonalnie podchodzi do leczenia. W leczeniu najczęściej stosuje leki najnowszej generacji i nowoczesne metody leczenia. Dużą jego zaletą jest także to, że od razu wykonuje w gabinecie wszelkie potrzebne badania i nie trzeba dodatkowo czekać na ich wyniki. Zachęcona tak pozytywnymi komentarzami na jego temat postanowiłam zapisać do niego córkę na wizytę. Jak się już wkrótce okazało to był bardzo dobry wybór. Ten lekarz od razu zlecił położenie córki na oddziale ortopedii dziecięcej w szpitalu, gdzie pracował. Został także jej lekarzem prowadzącym i bardzo skrupulatnie podchodził do jej leczenia.

Byłam bardzo zadowolona z jego podejścia. Był bardzo dokładny i zlecał dużo dodatkowych badań. Okazało się, że córka cierpi na wrodzoną łamliwość kości. Ortopeda od razu zastosował odpowiednie leczenie, dzięki któremu córeczka aż tak bardzo nie odczuwała dolegliwości związanych z chorobą i mogła normalnie się bawić i funkcjonować. Ten ortopeda dziecięcy jest jej lekarzem już od wielu lat i nigdy nie miałam do niego zastrzeżeń, zarówno wtedy jak chodziłyśmy do niego prywatnie jak i na ubezpieczenie.