Ile kosztuje Kross Level R4?

Niewielu klientów zdaje sobie sprawę z tego, że Kross jest polskim producentem. Zresztą nie ma się co dziwić, ponieważ jakość ich wykonania, użyte komponenty oraz nowoczesny design, sprawiają, że jednoślady Kross prezentują się naprawdę wyjątkowo atrakcyjnie. Kross jest aktualnym liderem branży rowerowej w kraju, a także w tej części Europy. 

Popularne Levele R4 od Krossa 

popularny kross level r4W naszym kraju zdecydowanie najpopularniejsze są rowery górskie, zresztą podobną tendencję daje się zauważyć niemal na całym świecie. Dlatego też na rynku mamy bardzo duży wybór. Najbardziej popularną serią rowerów górskich od Krossa jest Level. Wersja R4, może idealnie posłużyć jako przykład tego, co oferuje ta linia. R4 to jednoślad uniwersalny, który da sobie radę nawet w najtrudniejszym terenie. Podstawą Levela R4 jest oczywiście aluminiowa rama. Lekka i solidna zarazem. Wspiera się ona na dwudziesto siedmio i pół calowych kołach. Dzięki markowym oponom, rower zachowuje doskonałą przyczepność nawet na mokrej nawierzchni. Bieżnik, jaki zastosowano ma również specjalną konstrukcję, dzięki czemu łatwiej i lepiej odprowadza błoto oraz wodę. Jak najlepiej określić popularny Kross Level R4? My mówimy na niego amatorski MTB, czyli taki rodzaj roweru, który doskonale się sprawdzi w przypadku osób początkujących oraz tych średniozaawansowanych. Osprzęt Levela R4 w całości pochodzi od markowego i najbardziej popularnego producenta, w związku z czym na starcie otrzymujemy gwarancję niezawodności. Bowiem dobry osprzęt to podstawa każdego roweru górskiego. Przecież to właśnie przerzutki, hamulce oraz inne elementy wyposażenia, decydują o naszym bezpieczeństwie, komforcie i szybkości. Dwadzieścia siedem biegów, jakie zapewnia nam napęd jest w zupełności wystarczające nawet na stromych, górskich podjazdach. Zresztą ilość przełożeń jest również ważna podczas zjazdów. Hamulce zastosowane w R4 to hydrauliczne tarczówki, które sprawdzą się doskonale niezależnie od warunków atmosferycznych i rodzaju nawierzchni. Level R4, jak również inne rowery z tej serii, możemy zakupić w sklepie internetowym producenta lub u jego biznesowych partnerów i przedstawicieli. 

Rower Level R4, mimo iż od daty jego premiery minęło trochę czasu, ciągle nie traci na popularności, co odzwierciedlają statystyki sprzedażowe. Polecają go nie tylko zadowoleni klienci, ale również znane czasopisma i portale branżowe. To doskonała rekomendacja dla tego modelu, potwierdzająca jego liczne walory. Na plus należy również zaliczyć jego stosunkowo niską cenę.