Ile kosztuje markowy waporyzator?

 

Osoby zainteresowane waporyzacją bardzo często maja niemały kłopot z wyborem urządzenia, albowiem na rynku jest ich tak dużo, że nie trudno o pozytywny zawrót głowy. Natomiast jeżeli ograniczymy swój wybór jedynie do najbardziej znanych marek, to na pewno znajdziemy urządzenie na miarę swoich oczekiwań i preferencji. 

Markowe waporyzatory Pax

markowy vaporizer paxNie ma co ukrywać, to właśnie Pax jest marką, na którą najczęściej stawiają użytkownicy przenośnych vaporizerów. Dlaczego? Ponieważ znajdziemy w jej ofercie urządzenia dla początkujących, jak i zaawansowanych vaperów. Waporyzatory tej firmy odznaczają się nowoczesnym designem i wyjątkową wytrzymałością, gdyż wiele modeli ma obudowę z tytanu, dzięki czemu, nawet przy upadku z dużej wysokości, nasz vaporizer nie ulegnie uszkodzeniu. Cechuje je również bardzo szybkie odparowywanie substancji czynnych i solidna bateria, która wystarczy na co najmniej kilkanaście godzin. Paxy są kompaktowe i z łatwością można je pomylić z zapalniczką, co też czyni je bardzo dyskretnymi. Jeżeli chodzi o ceny waporyzatorów tej marki to wahają się one od około 700 do 1500 złotych. Przy czym należy zaznaczyć, że modele tańsze są kierowane raczej do początkujących vaperów, przed którymi długi miesiące dochodzenia do tego, na czym polega naprawdę efektywna waporyzacja. Modele droższe to natomiast bardzo zaawansowane technologiczne urządzenia, które dają nam możliwość skorzystania z dziesiątek opcji, m. in. zapamiętywania wszystkich cyklów waporyzacyjnych i automatyczne dopasowywanie się do naszych preferencji. Większość modeli Pax nie jest wyposażona w ustnik, dzięki czemu eliminujemy konieczność jego czyszczenia i ewentualnej wymiany. Markowy vaporizer Pax jest też wyposażony w unikalną funkcję, mianowicie czujnik wykrywania ust. Dzięki temu, możemy zaoszczędzić na materiale roślinnym, albowiem temperatura w komorze grzewczej wzrasta tylko w przypadku, gdy czujnik wykryje usta, natomiast jeśli waporyzator nie jest używany, jego komora grzewcza jest sukcesywnie schładzana. Komora grzewcza Paxów jest dość spora, co poniekąd jest wadą, gdyż musimy ją zapełnić suszem do pełna, w przeciwnym razie niemożliwe będzie rozpoczęcie inhalacji.

Waporyzatory Pax są także wyposażone w diody LED, dzięki którym urządzenie komunikuje o stanie naładowania baterii, ustawionej temperaturze (mamy kilka opcji do wyboru), gotowości do inhalacji, etc. Pax pozwala na robienie zarówno krótkich, jak i długich wdechów, co sprawia, że możemy je optymalnie dopasować do swoich preferencji.