Klienci chętnie zamawiali u nas ogrodzenia

Mój mąż Andrzej kiedy skończył studia założył firmę, która bardzo dobrze prosperuje. Od kiedy jesteśmy razem to zaangażowałam się we wszystkie firmowe obowiązki. Dużo dowiedziałam się o produktach, które Andrzej oferuje swoim klientom. W dzisiejszych czasach wiele ludzi buduje swoje domu i wówczas poszukują firm, które produkują dobrej jakości ogrodzenia.  Ogrodzenia muszą być solidne i wytrzymałe. Najlepiej jak są zabezpieczone specjalnymi farbami, które są wytrzymałe na różne zjawiska atmosferyczne. Każdy klient obsługiwany jest u nas przez wykwalifikowanych pracowników, którzy znają się na swojej pracy.

Sprzedawałam ogrodzenia klientom

słupki ogrodzeniowe producentKiedy szkoliłam się i poznawałam tą branżę żeby dobrze reprezentować firmę dowiedziałam się wielu przydatnych informacji na temat ogrodzeń. Do tej pory byłam przedstawicielem handlowym i sprzedawałam drukarki. Dobrze sobie radziłam i Andrzej zaproponował mi pracę u niego w firmie na stanowisku sprzedawcy. Ucieszyłam się bo zależało mi na tym żeby wspierać go i rozwój jego firmy. Mimo szkolenia zapewnionego przez firmę również sama przygotowywałam się do swojej pracy. Kiedyś wpisywałam w wyszukiwarce słupki ogrodzeniowe producent i wyczytałam na co klienci zwracają uwagę kiedy są w trakcie poszukiwania swojego ogrodzenia. Miałam kilka pomysłów, które można było wykorzystać w firmie. Poszukiwałam osób, które będą u nas zamawiać ogrodzenie razem ze słupkami do swoich ogrodów czy firm. W ciągu kilku miesięcy udało mi się nawiązać współpracę z wieloma deweloperami, którzy chętnie zamawiali nasze ogrodzenia i słupki. Wiedziałem, że nasze produkty są bardzo solidne i dobrze wykonane i miałem pewność, że klientom będą pasować. Nasze ogrodzenia ze słupkami można było zamawiać w sklepie stacjonarnym a także przez Internet. Zapewnialiśmy darmową dostawę i montaż. Wielu klientów z tego korzystało. Wówczas mieliśmy pewność, że ogrodzenie jest dobrze zamontowane i będzie dobrze się prezentować. 

Nasze słupki, które oferowaliśmy klientom spełniały wszystkie normy. Można było je kupić w różnych wysokościach. Każdy klient znalazł coś odpowiedniego dla siebie. Wszystkie nasze towary były zabezpieczone odpowiednią farbą. Zakupienie porządnego słupka daje gwarancję, że ogrodzenie będzie dobrze zabezpieczone. Nasze słupki są bardzo wytrzymałe dzięki materiałów, z których zostały zrobione. Są odpowiednio zabezpieczone dzięki czemu nawet najgorsze warunki pogodowe ich nie zniszczą. Cieszę się, że poznałam Andrzeja i mogę prowadzić z nim firmę i oferować klientom produkty najlepszej jakości.