Kto w Krakowie wykona instalację odgromową?

Myliśmy z żoną na etapie budowania własnego domu. Dostaliśmy właśnie projekt instalacji elektrycznej od naszego elektryka. Szybko uporał się on z wykonaniem instalacji w naszym mieszkaniu i zapytaliśmy go czy mógłby on wykonać dla nas również instalację odgromową. Niestety nie posiadał on odpowiednich uprawnień, dzięki którym mógłby to dla nas wykonać. Musieliśmy więc poszukać kogoś kto będzie w stanie wykonać dla nas projekt instalacji odgromowej i ją dla nas wykonać. Zależało nam na czasie, bo chcieliśmy iść do przodu z budową.

Zamówiliśmy wykonanie instalacji odgromowej

instalacje odgromowe w KrakowiePolecił on nam jednak firmę elektryczną, która bez problemu wykona instalacje odgromowe w Krakowie. Sprawdziliśmy opinię o tej firmie w internecie. Okazało się, że jest to renomowana i polecana firma wykonująca indywidualne projekty i montaże instalacji odgromowej w Krakowie i okolicach. Dużym ich plusem było to, że dojazd do klienta na terenie Krakowa nie był dodatkowo płatny. Klienci bardzo polecali tą firmę pisząc, że jest ona bardzo profesjonalna i ma duże doświadczenie na rynku. Pracują tam prawdziwi fachowcy, którzy znają się na swojej pracy, a w jej trakcie korzystają ze sprzętów i materiałów elektrycznych najwyższej jakości. Zachęceni pozytywnymi komentarzami na temat tej firmy zadzwoniliśmy pod podany numer telefonu i umówiliśmy się na spotkanie z ich przedstawicielem handlowym. Na spotkaniu elektryk zapoznał się z instalacją elektryczną w mieszkaniu oraz wykonał dla nas wstępny projekt instalacji odgromowej. Kilka dni później otrzymaliśmy gotowy projekt wraz z wyceną materiałów i usług. Projekt był fachowo i profesjonalnie wykonany. Zauważyliśmy, że w projekcie tym znajdowały się bardzo dobre gatunkowo materiały takie jak wsporniki, druty odgromowe oraz piorunochron o odpowiedniej mocy. Budowaliśmy dom na środku pola, gdzie nie było innych budynków, dlatego bardzo zależało nam na fachowej instalacji odgromowej. Zaakceptowaliśmy projekt i już kilka dni później firma zabierała się do pracy.

Byliśmy bardzo zadowoleni z jej usług oraz z wykonanej dla nas instalacji odgromowej. Instalacja została zamontowana bardzo sprawnie i szybko. Była ona wykonana w poprawny sposób tak aby działała jak należy oraz estetycznie wyglądała na elewacji budynku i nie sprawiała zagrożenia. Druty odgromowe ściśle przylegały do ścian i były odpowiednio przyczepione, tak aby pod wpływem wiatru nie odczepiły się od elewacji. Byliśmy bardzo zadowoleni również z niskiej ceny wykonanej usługi. Nie bez znaczenia był również fakt, że projekt instalacji był darmowy.