Kunsztowne żyrandole kryształowe w sklepie internetowym

Urządzam swój salon w stylu barokowym, który charakteryzuje się bogactwem zdobień, nietuzinkowością i wyrafinowaniem w każdym calu. Kupiłam już piękne, dębowe meble z ornamentyką kwiatową, duży stolik o niebanalnym kształcie muszli, dwa arrasy na ścianę, wytworny dywan i regał. Brakuje mi kryształowego żyrandola, który będzie idealnie uzupełniał wnętrze pomieszczenia. Żadna inna lampa nie pasuje do stylu barokowego, bo tylko tego typu żyrandol jest tak szykowny i urzekający. Zaraz wejdę na stronę pewnego sklepu internetowego, z którego zamawiam wszystkie meble do salonu i jadalni.

Tanie i stylowe lampy z czarnych kryształów 

żyrandole kryształowe czarneJest to bardzo dobry sklep z meblami oraz akcesoriami kuchennymi. Właśnie weszłam na stronę tego sklepu i przeglądam aktualna ofertę sprzedażową. Od razu wpisałam we filtr, że interesują mnie kryształowe lampy w cenie do pięciuset złotych. Dzięki karcie stałego klienta, którą otrzymałam przy drugim zamówieniu, mam dwunastoprocentowy rabat na cały asortyment. Obowiązuje on wtedy, kiedy koszt zamówienia przekracza kwotę dwustu złotych. Muszę przyznać, że oferta jest niezwykle bogata, bo samych kryształowych lamp jest co najmniej trzysta modeli. Szczególnie przypadły mi do gustu żyrandole kryształowe czarne, które można już kupić od stu dwudziestu złotych w górę. Taka czarna lampa prezentuje się doskonale, bo jest piękna i elegancka. Szczególnie podoba mi się żyrandol dwupoziomowy, sześcioramienny z dwudziestoma źródłami światła. Na pewno będzie się świetnie prezentował na tle białego sufitu. Żyrandol posiada nietuzinkowe zakończenie w postaci korony z kwiatów wykonanej ze stali szlachetnej. Jeśli chodzi o cenę tej lampy to wynosi ona czterysta osiemdziesiąt złotych. Od tej kwoty odliczę dwunastoprocentowy rabat, czyli zapłacę o pięćdziesiąt złotych mniej. Cieszę się, że dostawa szybka – produkt ma do mnie dotrzeć w ciągu dwudziestu czterech godzin. Bez żyrandola salon nie ma duszy i wygląda pusto. Jestem ciekawa, czy lampa spodoba się mojemu mężowi, który jest bardzo wybredny.

Złożyłam zamówienie w tym sklepie z meblami, z czego jestem bardzo zadowolona. Na początku myślałam o tym, aby kupić żyrandol z białych kryształów, ale bardziej spodobały mi się czarne. Przeczytałam, że czarne żyrandole bardziej pasują do dużych pomieszczeń i ciemniejszych mebli. Z kolei lampy z białych kryształów są idealne do sypialni i salonu, w którym dominują jasne kolory. Przesyłka jest darmowa, co mnie ciszy ,bo to oszczędność rzędu trzydziestu dziewięciu złotych.