Lekkie wózki Greentom

Każda mama jeszcze przed narodzinami dziecka, kompletuje jego wyprawkę, aby wszystko było gotowe na czas. Już w dniu porodu, trzeba mieć ubranka dla malucha, pościel, łóżeczko czy wózek, dlatego nie warto zwlekać z jej zakupieniem. Pierwszym modelem wózka jaki potrzebuje maluch jest gondola czyli jego głęboka wersja, który służy dziecku od urodzenia aż do momentu, kiedy nauczy się on samodzielnie siedzieć.

Czym się wyróżnia wózek marki Greentom?

nowoczesne wózki greentomNa rynku artykułów dziecięcych znajdziemy mnóstwo producentów oferujących przeróżne wózki dla dzieci od urodzenia aż do około trzech, a nawet czterech lat. Najczęściej są spotykane wózki głębokie, spacerówki i modele dedykowane dla osób aktywnych sportowo. Jednak nie wszystkie mają taką samą jakość i różnią się wieloma elementami. Przede wszystkim ponad dziewięćdziesiąt procent wózków dostępnych na rynku jest wytwarzana z aluminium, stali czy różnych rodzajów tworzyw sztucznych. Jedynie jedna firma produkuje wózki wykonane z surowców pochodzących z recyklingu. Nowoczesne wózki Greentom są odpowiedzią na zapotrzebowanie dzisiejszych czasów, kiedy zanieczyszczenie naszej planety jest ogromne. Firma do produkcji wózków wykorzystuje jedynie surowce wtórne, więc cały produkt jest w stu procentach ekologiczny. W sprzedaży są dostępne gondole i wózki spacerowe w wielu kolorach. Są one bardzo lekkie, zwrotne i zabierają niewiele miejsca. Są idealne dla rodziców, dla których liczy się prostota, praktyczność i mają na uwadze ochronę środowiska. Rama wózka jest w całości wykonana  polipropylenu, dzięki czemu jest bardzo lekki. Tkanina, która tworzy siedzisko wózka jest wyprodukowana z butelek PET pochodzących z odzysku. Można ją łatwo i szybko zdjąć, a następnie wyprać w pralce. Przednie, mniejsze kółka są obrotowe, dzięki czemu prowadzenie pojazdu jest bardzo wygodne i nie stwarza problemu na żadnym podłożu. Cały wózek, łącznie z kołami waży zaledwie siedem kilogramów, dzięki czemu pokonywanie schodów, wysokich krawężników czy stromych podjazdów nie powoduje większych problemów.

Firma Greento jest znana na polskim rynku od wielu lat i jest jedyną, która tworzy wózki z materiałów pochodzących z odzysku. Wózki tej marki dają się łatwo prowadzić i mają minimalistyczny styl. Kupując wózek tejże firmy, klienci otrzymują w zestawie pojemnik dziesięciolitrowy na zakupy, umieszczony pod siedziskiem, folię przeciwdeszczową czy adaptery do fotelika samochodowego. Wózek ma niewielkie rozmiary po złożeniu i można montować obydwie części na zmianę na tym samym stelażu.