Malutkie mebelki dla lalek

Moja mała chrześnica w przyszłym tygodniu ma urodziny, a ja już drugi tydzień zastanawiam się, co byłoby dla niej najlepszym prezentem z tej okazji. Chciałabym kupić jej jakiś piękny, niepowtarzalny prezent, który sprawi jej dużo radości i którym z wielką chęcią będzie się bawić. Chciałabym, żeby było to coś innego niż plastikowe, głośne i hałasujące zabawki, które przeważają na półkach większości sklepów z zabawkami. Chciałabym, żeby była to rzecz, która starczy jej na długie lata, a może i stanie się pamiątką w dorosłym życiu.

Zamówienie mebli dla lalek

drewniane meble dla lalekDługo szukałam, aż w końcu w jakimś małym sklepiku natrafiłam na przepiękne drewniane meble dla lalek. Jak się okazało, były robione ręcznie przez jakiegoś rzemieślnika, który musiał być bardzo zdolny, bo mebelki robił naprawdę zupełnie jak prawdziwe, tylko w miniaturze. Pomyślałam, że ręcznie robiony domek dla lalek wraz z całym wyposażeniem i drewnianymi mebelkami byłby doskonałym prezentem dla mojej małej chrześnicy. Niestety w sklepie nie było domku, ale dostałam kontakt do tej zdolnej osoby, która wykonała mebelki, dowiedziałam się, że może on również wykonać coś na zamówienie. Pomyślałam, że mogłabym w takim razie zamówić u niego domek wraz z mebelkami. Skontaktowałam się z nim i okazało się to możliwe. Obiecał, ze gratisie dorzuci ręcznie robiona laleczkę, która będzie wymiarami idealnie pasować do domku. Już po kilku dniach dostałam zrobiony domek, mebelki i laleczkę. Wszystko okazało się naprawdę prześliczne. Mebelki wyglądały zupełnie, jak prawdziwe, były perfekcyjnie wykonane, wszystkie szczegóły były bardzo dokładnie odwzorowane. Ponieważ całość jest wykonana z drewna, jestem pewna, że będzie to zabawka, która starczy mojej chrześnicy na długo. Przyznam szczerze, że całość z pewnością jest warta swojej ceny, jest to rzecz bardzo wyróżniająca się spośród masy masowo produkowanych zabawek, które przeważają we wszystkich sklepach i pokojach dziecięcych. Myślę, że mając taki domek można bawić się w cudne zabawy, jakie tylko podpowie dziecięca wyobraźnia.

Domek wraz z meblami dla lalek to doskonały prezent dla każdej małej, a nawet trochę większej dziewczynki. Na pewno każda dziewczynka będzie nim zachwycona i będzie długie godziny spędzać na zabawach domkiem. Domek będzie też obiektem zazdrości wszystkich koleżanek, które z cała pewnością będą z wielką ochotą wpadać w odwiedziny, aby chociażby popatrzeć na to cudo. Sama z bardzo chętnie na niego spoglądam i chętnie kupiłabym i dla siebie taki domeczek.