Maszyna do sitodruku

Moja firma odzieżowa rozwijała się bardzo szybko, tak szybko, ze sama byłam tym zaskoczona. Zaczynałam od zakładu w moim mieszkaniu, w którym robiłam samodzielnie projekty, a poetom zlecałam moim podwykonawcom wykonanie koszulek oraz nadruków na nich zgodnie z moimi projektami. Z początku produkowałam bardzo niewielkie ilości, jednak z czasem popyt na moje produkty rósł, a tym samym ja rozwijałam swoją działalność. Obecnie jestem już właścicielką potężnej firmy odzieżowej i staramy się stawać coraz bardziej samodzielni.

Profesjonalna maszyna sitodrukowa

przemysłowa maszyna sitodrukowaDotychczas zlecaliśmy na przykład wykonywanie nadruku na ubraniach firmie zewnętrznej. Bardzo byliśmy z niej zadowoleni, jednak, kiedy podliczyłam sobie koszty wykonania nadruków, okazało się, że wydajemy na to strasznie dużo pieniędzy. Zaczęłam się zastanawiać nad tym, czynie lepszym pomysłem byłoby zakupienie maszyny wykonującej sitodruk i przeszkolenie lub zatrudnienie pracowników do jej obsługi. Po przeliczeniu tego wszystkiego wyszło mi, że będzie to o wiele bardziej opłacalne. postanowiłam poszukać jakiejś maszyny używanej, ale jednak w dobrym stanie, aby jak najbardziej obniżyć koszty. Okazało się, że taka używana przemysłowa maszyna sitodrukowa jest do kupienia w bardzo korzystnej cenie. Znalazłam kilka ciekawych ofert i po zapoznaniu się ze wszystkimi dokładnie zdecydowałam się na zakup maszyny, która była w najlepszym stanie, najlepszej jakości i jednocześnie zapłaciłam za nią najbardziej korzystną cenę. Bardzo szybko ruszyliśmy z drukiem w naszym zakładzie. Okazało się, ze kupiona maszyna, mimo tego, ze miała już swoje lata, wykonywała nadruki w doskonałej jakości. Drukowanie na niej nadruków pozwoliło nam zaoszczędzić również wiele czasu, ponieważ maszyna była dostępna non stop i nie musiałam już tracić czasu na komunikację z podwykonawcą w celu dokonania nadruku. Kiedy była taka potrzeba, uruchamialiśmy maszynę i drukowaliśmy. Jej obsługa okazała się niezbyt skomplikowana, dzięki czemu wystarczyło przeszkolić kilkoro z moich pracowników do jej obsługi.

Coraz więcej firm decyduje się obecnie na zakup maszyn do sitodruku zamiast zlecać nadruk na ubraniach firmom zewnętrznym. Takie rozwiązanie jest o wiele bardziej korzystne finansowo, a używaną maszynę w dobrym stanie można kupić za stosunkowo niewielkie pieniądze. Na pewno koszt zakupu takiej maszyny zwróci nam się w bardzo krótkim czasie i będziemy zadowoleni z decyzji, aby zdecydować się na jej zakup. Posiadanie takiej maszyny w zakładzie jest również bardzo wygodne.