Najlepsze odmiany nasion marihuany outdoor

Uprawa marihuany wymaga zaopatrzenia się w odpowiedni sprzęt i narzędzia. Trzeba wybrać miejsce uprawy oraz gatunek nasion. Każdy szanujący się hodowca marihuany powinien wiedzieć o tym, że konopie indyjskie dzielą się na podstawowe odmiany. Niektóre z tych odmian zawierają większą ilość THC – substancji odpowiedzialnej za działanie narkotyczne. Niektóre z odmian konopi nie wykazują w ogóle właściwości psychoaktywnych.

Jak wybrać odpowiednią odmianę nasion marihuany outdoor?

nasiona marihuany outdoor automatyczneKonopie indyjskie są powszechnie znane na całym świecie ze względu na swoje właściwości. Znajdują swoje zastosowanie zarówno jako lek, jak i używka. Zawierają bowiem zwiększone ilości tetrahydrokannabinolu, który jest organicznym związkiem chemicznym z grupy kannabinoidów. Z kolei za typowo zdrowotne działanie marihuany pozyskiwanej z konopi indyjskich odpowiada związek CBD. Istnieje wiele odmian nasion konopi indyjskich. Niektóre z nich wykazują większe stężenie tetrahydrokannabinolu, w innych przeważa CBD. Powszechnie uważa się, że marihuana medyczna jest skutecznym lekiem na choroby nowotworowe, stwardnienie rozsiane, pomaga również w przypadku chorób psychicznych takich jak schizofrenia. Niektóre badania powierzają nawet, że marihuana poprawia znacząco zdolności poznawcze. Nic zatem dziwnego w tym, że co rusz powstają nowe hodowle konopi indyjskich, a w sklepach można znaleźć produkty z dodatkiem marihuany. Doświadczeni hodowcy konopi indyjskich polecają nasiona marihuany outdoor automatyczne. Tego typu nasiona, które kwitną samoistnie bez dodatkowego wspomagania. Sprawdzają się w miejscach o klimacie niesprzyjającym uprawie konopi indyjskich. Wszędzie tam, gdzie lato jest stosunkowo krótkie, a światło dostępne jest zaledwie przez kilka godzin w ciągu dnia, ciężko o uzyskanie solidnych plonów marihuany. Automatyczne nasiona marihuany rozpoczynają swoje kwitnienie znacznie szybciej niż inne odmiany. Kwitnąć zaczynają już w ciągu paru tygodni od momentu kiełkowania. Po dziesięciu tygodniach rośliny osiągają pełną dojrzałość i są gotowe do zbiorów. Warto je wybrać, gdy hodujemy konopie indyjskie na otwartym terenie.

Wielu hodowców marihuany zwraca uwagę, że to wcale nie takie proste zadanie, jak mogłoby się wydawać. Marihuanę można uprawiać w pomieszczeniu lub na otwartej przestrzeni. To drugie rozwiązanie zdecydowanie lepiej się sprawdza. Trzeba jednak przystosować się do panujących warunków pogodowych. Konopie indyjskie potrzebują odpowiedniej temperatury oraz wilgotności. Nie służą im ulewne deszcze oraz wiatry.