Najlepsze opaski od Xiaomi

 

Nie tylko sportowcy uwielbiają opaski sportowe na rękę. Bardzo polecane są chińskiej produkcji opaski Mi Band. Firma Xiaomi wypuściła bardzo dużo urządzeń, które pokochali wszyscy na całym świecie. Popularna opaska stała się ulubioną opaską ludzi aktywnych. Posiada wiele funkcji, jest telefonem, pulsometrem i kartą płatniczą w jednym. Na popularnych stronach sprzedażowych kosztuje zaledwie 100 zł, a za taką jakość warto zapłacić.

Polecane opaski Mi Band 3

opaska xiaomi mi band 3Zdecydowanie dużym zainteresowaniem wśród klientów cieszy się opaska Xiaomi Mi Band 5. Opaska posiada ekran OLED o przekątnej 0,78 cala. Rozdzielczość ekranu to 128x 80 pikseli. Jest wykonana z najwyższą starannością. Współpracuje z naszym telefonem i jest kompatybilna z innymi urządzeniami. Ma także funkcję Bluetooth. Można się w niej zanurzać w wodzie nawet do 50 m. Użytkownicy tej opaski cenią ją za licznik kroków oraz ilość spalonych kalorii. Oprócz tego na aplikacji me feed można ustawiać różne parametry tej opaski sportowej. Możemy nawet ustawić liczbę kroków jako codzienny cel. Jeśli zdobędziemy cel w krokach opaska zaserwuje nam wibracjami, że cel został osiągnięty. Ponadto kolejną funkcją opaski jest pulsometr oraz mierzenie jakość naszego snu oraz długości. Dzięki opasce możemy odczytywać także maile,  smsy oraz wiadomości na innych aplikacjach jak np. Viber lub whatsapp. Dodatkowo opaskę ma także klasycznie zegarek oraz możemy ustawić sobie budzik. Do tego możemy na niej sprawdzić pogodę. Na opasce także zmienimy lub z głośni muzykę w telefonie. Tętno, powiadomienia SMS i połączeń oraz wiele innych funkcji spowodowało, że opaską jest coraz większe zainteresowanie. Stoper, minutnik oraz inne udogodnienia zawsze są mile widziane. Oczywiście opaskę można z konfigurować z androidem oraz systemem iOS. Wszyscy uwielbiają nosić opaski sportowe.  Wcale nie trzeba być sportowcem by liczyć sobie kroki lub włączać ustawienia treningu podczas wykonywania ćwiczeń w domu.

Zdecydowanie opaski sportowe typu SmartWatch cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Możemy je kupować także naszym dzieciom ponieważ mamy możliwość sprawdzenia w jakim miejscu się aktualnie znajdują. Ponadto na takiej opasce możemy w łatwy sposób znaleźć nasz telefon dzięki aplikacji. Oczywiście cena za opaski zaczyna się od około 100 zł. To właśnie za taką kwotę kupimy SmartWatch Mi Band 3. Ma on wszystkie najważniejsze funkcje jakie powinien posiadać dobry SmartWatch. Taka opaska będzie odpowiednia dla wszystkich miłośników sportów.