Najlepsze wybór farb od Annie Sloan

Dobrej jakości produkty do renowacji mebli powinny nam ułatwiać pracę. Dlatego warto sięgać po produkty marki Annie Sloan. Są to przede wszystkim farby, ale również artykuły, dzięki którym będziemy mogli naszą pracę wykonać od początku do końca. Najlepszym wyborem są z kolei farby kredowe, które już dużej ilości klientów pomogły w szybkim odmalowaniu mebli, a nawet wykonaniu na nich ciekawych efektów takich jak ombre czy własne wzory malownicze. Dzięki temu produktowi nasze meble będą wyglądać doskonale w jeden dzień pracy.

Intrygujące farby od Annie Sloan

annie sloan farbyWielu z nas coraz częściej decyduje się na bardzo modne slow fashion oraz zero waste. To bardzo dobre wybory, dzięki którym nie kupujemy wielu rzeczy, a także wykorzystujemy to co mamy do granic używalności. W wielu wypadkach staramy się też odnawiać nasze przedmioty. Dlatego meble też są doskonałym wyborem do renowacji. W wielu przypadkach okazuje się, że schodzi sama wierzchnia emalia albo kolorystyka nam nie odpowiada. Z kolei marka Annie Sloan farby oferuje w wielu kolorach, a także asortyment potrzebny do pracy. W ofercie sklepu znajdziemy woski, woski pozłotnicze, wałki, pędzle, a także szablony oraz farby. Bardzo ciekawym wyborem są farby kredowe, dzięki którym niemal każdy z łatwością będzie mógł odrestaurować stary mebel. Warto wspomnieć, iż przy nie schodzącej starej farbie nie musimy szlifować mebla ani nakładać na niego podkładu. W związku z tym za pomocą delikatnych środków chemicznych oczyśćmy powierzchnię z brudu oraz zatłuszczeń. Poczekajmy aż wyschnie, po czym weźmy się do pracy. Wystarczą tylko dwie warstwy farby, aby powierzchnia była doskonale zakryta. Oczywiście, przy jaśniejszych kolorach może okazać się, że potrzeba trzeciej. Po skończeniu procesu malowania oraz schnięcia pozostaje tylko zabezpieczenie farby z pomocą wosku. Jeśli malowaliśmy mebel na ciemne kolory możemy skorzystać z ciemnego wosku, a gdy na ciekawe kolory mamy do wyboru wosk przezroczysty. To doskonały wybór do każdego mieszkania.

Coraz więcej osób decyduje się na wprowadzenie w swoim życiu zasad zero waste oraz slow fashion. Dzięki nim w wielu przypadkach nie wyrzucamy dobrej jakości przedmiotów, które mogą wymagać jedynie drobnych zmian, czyszczenia czy odmalowania. Dlatego warto skorzystać z farb Annie Sloan, dzięki którym szybko odmalujemy drewniane powierzchnie. Dodatkowo kredowe farby są idealne dla każdej osoby, która nie chce poświęcić wielu godzin na szlifowanie oraz bejcowanie powierzchni przed malowaniem.