Najmodniejsze bluzy dla dzieci

Moja córka chodzi już drugi rok do przedszkola. Niedługo skończy pięć lat i stała się wielką fanką mody. Wcześniej nie spodziewałam się, że dzieci mogą przywiązywać tak dużą wagę do swojego wyglądu. Żyjemy jednak w takich czasach, że takie rzeczy stają się czymś normalnym. W przedszkolu koleżanki mojej córki projektują wspólnie ubrania, wspólnie wymieniają się tym, o jakich sukienkach czy bluzkach marzą. Okazuje się, że większość ubrań, będących najbardziej na topie, nawiązuje najczęściej do postaci z bajek. 

Dziewczęca bluza z jednorożcem

wyjątkowa bluza jednorożecBajki towarzyszyły dzieciom od zawsze, a zamiłowanie do nich przejawiało się w różny sposób. Dzieci do dziś uwielbiają otaczać się przedmiotami, które nawiązują do ich ulubionych postaci. Korzystają z tego przedsiębiorcy, którzy na masową skalę produkują i wypuszczają na rynek różne przedmioty, które nawiązują do najpopularniejszych bajek. Tych nawiązań pojawia się też mnóstwo w modzie dziecięcej. Dzięki temu, że moja córka chodzi do przedszkola, dowiedziałam się, że dziewczynki w coraz młodszym wieku interesują się modą. Moja córka z koleżankami bawi się nawet w projektantki mody. Od czasu do czasu kupuje córce jakieś nietypowe ubrania, dzięki którym jest ona w siódmym niebie. Ostatnio trafiła mi w ręce wyjątkowa bluza jednorożec, która na kapturze naszyte uszy i róg. Bluza jest cała biała, z różowymi i błękitnymi wstawkami. Gdzieniegdzie jest też trochę brokatu. Bluza jest ciepła, więc idealne nadaje się na nadchodzącą jesień. Kupiłam córce tę bluzę z okazji jej imienin. Była przeszczęśliwa. Od razu na drugi dzień wybrała się w tej bluzie do przedszkola i wywołała wielką furorę. Wszystkie dziewczynki zapragnęły mieć taką bluzę. Na szczęście jest ich w sklepach dość sporo i to w różnych kolorach. Jednorożce stały się od jakiegoś czasu jednymi z najbardziej lubianych przez dziewczynki postaci z bajek. To fantastyczne zwierzę urzeka swoim pięknem i tęczowymi kolorami. Pastelowe odcienie są uwielbiane przez dziewczynki w przedszkolnym wieku. Dodajmy do tego brokat i mamy ubranie idealne. 

Moda dziecięca najczęściej nawiązuje do różnych postaci z bajek. Dziewczynki oraz chłopcy chętniej kupują i noszą ubrania ze swoimi ulubionymi bohaterami. A producenci dbają o to, żeby ubrania były jak najbardziej atrakcyjne wizualnie. Ostatnio, na przykład, kupiłam mojej pięcioletniej córce ciepłą bluzę na jesień. Z wyglądu nawiązuje ona do uwielbianego przez dziewczynki w jej wieku jednorożca. Na kapturze ma naszyte uszy oraz kolorowy róg.