Nasze nowe mieszkanie w Ząbkowicach Śląskich

W życiu każdego człowieka przychodzi taki czas, że chce rozejrzeć się za swoim własnym miejscem do życia. Własne mieszkanie to marzenie wielu ludzi. Moim też było, ale na szczęście całkiem niedawno temu się urzeczywistniło. Teraz jestem właścicielką pięknego mieszkanka w Ząbkowicach Śląskich. I wiecie co? Nie zamieniłabym go na żadne inne. Czuję, że to miejsce, w którym chcę żyć.

Moje wymarzone mieszkanie w Ząbkowicach Śląskich

mieszkania w Ząbkowicach ŚląskichMiałam w życiu taki okres, w którym nie sądziłam, że w ogóle uda mi się kupić własne mieszkanie. Miałam wtedy silne zniechęcenie i wydawało mi się, że nic już mnie w życiu nie czeka. Los się jednak odwrócił, wtedy też postanowiłam kuć żelazo póki gorące i kupić mieszkanie. Udało mi się, ale to nie tylko moja zasługa. Najpierw musiałam obejrzeć niezliczone mieszkania w Ząbkowicach Śląskich. Nie chciałam przecież kupować pierwszego lepszego mieszkania – to miało być moje miejsce do życia i wypoczynku. Moja twierdza. To musiało być miejsce wprost idealne. Miałam bardzo określone warunki i z niczego nie chciałam rezygnować. Co najmniej trzy pokoje, duża łazienka, w której mieści się i wanna, i prysznic, duży balkon, osobna kuchnia – bo nie jestem fanką kuchni otwartych na salon – ogrzewanie najlepiej miejskie. Nie chciałam żadnego palenia w piecu i innych tego typu nieprzyjemnych form ogrzewania. Chciałam przede wszystkim komfortu i wiecie co? Właśnie to dostałam. Nie przyszło mi to łatwo i musiałam skorzystać z pomocy nie jednej, a dwóch agencji nieruchomości, bo ta pierwsza niekoniecznie spełniała moje oczekiwania, ale warto było i absolutnie niczego nie żałuję. Moje mieszkanie jest nowoczesne, poza zmianami wystroju pod mój gust nie wymagało remontu i jakichś wielkich nakładów finansowych, po prostu je kupiłam i mogłam się właściwie od razu wprowadzać. To ogromny plus, o których wielu zdaje się zapominać. Nie chciałam czekać na nowe mieszkanie. Gdy je już miałam na własność, zależało mi na wprowadzeniu się jak najszybciej. Cieszę się, że to właśnie w Ząbkowicach Śląskich spędzę następne lata swojego życia w moim pięknym, wymarzonym mieszkaniu. To naprawdę urocze miasto, które powinno być rozsławione w całej Polsce, bo naprawdę wiele tutaj można osiągnąć. Jestem tego najlepszym przykładem.

Moje mieszkanie jest wychuchane, zadbane i po prostu piękne. Dokładnie takie, jakie chciałam. Trochę czasu upłynęło, zanim je znalazłam, ale nic nie żałuję. Warto było czekać, by odnaleźć swoje miejsce na Ziemi. Moje odnalazłam właśnie w Ząbkowicach Śląskich.