Niedrogie jachty do wynajęcia

Od kilku lat część wakacji spędzamy razem z naszymi przyjaciółmi. Inicjatywa wyszła ode mnie i od mojego chłopaka, kiedy trzy lata temu chcieliśmy polecieć za granicę większą grupą. Tak nam się spodobały wspólne wyjazdy, że co roku planujemy kolejny. Ty razem chcemy polecieć do Grecji, jednak nie na typowy wypoczynek na plaży. Interesuje nas coś bardziej kreatywnego, co da nam poczucie wolności oraz możliwość przeżycia jakiejś niezapomnianej przygody. Jeden naszych znajomych jest doświadczonym żeglarzem i postanowiliśmy to wykorzystać.

Czarter jachtu na wakacyjny wypad

tani czarter jachtu w GrecjiCzas spędzany w grupie jest zawsze o wiele ciekawszy, niż w pojedynkę, czy nawet we dwie osoby. Doświadczam tego na własnej skórze, bo co roku jeden z wyjazdów wakacyjnych odbywam zawsze z grupą przyjaciół. Staramy się, żeby każdy taki wyjazd w jakiś sposób uatrakcyjnić. Ostatnie lata spędzaliśmy w Polsce. Teraz chcemy wspólnie pojechać za granicę, a wybranym przez nas kierunkiem jest Grecja. Głównie ze względu na to, że możliwy jest tani czarter jachtu w Grecji, a właśnie rejs jachtem jest naszym pomysłem na spędzenie wakacji. Dużym plusem jest to, że nasz przyjaciel posiada patent żeglarski i dzięki temu mamy możliwość wynajęcia jachtu bez osoby, która będzie nim kierować. Jacht chcemy wypożyczyć na tydzień. Będzie ona na tyle duży, żeby cała nasza szóstka miała miejsce do spania. Jacht wyposażony jest też w łazienkę oraz aneks kuchenny. Grecja jest jednym z najczęściej wybieranych kierunków, jak chodzi o rejs jachtem. Zawsze w sezonie jest więc tutaj mnóstwo łodzi. Na pewno będziemy więc mieli okazję poznać nowe osoby i to z różnych stron świata. Mamy już wstępnie opracowany plan, jakie miejsca w Grecji chcemy zwiedzić. Całą wycieczkę, łącznie z przelotem, organizujemy na własną rękę. Wychodzi to o wiele bardziej opłacalnie, niż byśmy mieli korzystać z ofert przygotowanych przez biura podróży. Oferty na rejsy w Grecji, przygotowane przez biura podróży, najlepiej nadają się dla rodzin z dziećmi, dla których ważniejszy od ceny jest komfort wakacji. 

W tym roku spędzimy ze znajomymi dość nietypowe wakacje. Wybieramy się do Grecji, ale nie po to, żeby wylegiwać się w hotelu, ale po to, żeby popływać na jachcie na tamtejszy malowniczych akwenach. Na własną rękę będziemy czarterować jacht, który wychodzi bardzo opłacalnie cenowo. Dużym plusem jest to, że jeden z naszych znajomych posiada patent żeglarski. Wynajęty przez nas jacht jest dość duży i bardzo komfortowy. Czeka nas niezapominana przygoda.