Nowoczesne formy do przedłużania paznokci

Większość kobiet, które chociaż raz zdecydowały się na przedłużanie paznokci żelem wykonane w domowym zaciszu, przyzna rację, że żel jest niesamowicie trudny w opracowaniu. W związku z tym tak naprawdę z roku na rok powstają coraz ciekawsze nowości, dzięki którym przedłużanie paznokci będzie nie tylko trwałe, ale również łatwe. Niestety wykonanie stylizacji żelowej z przedłużeniem wcale do łatwych nie należy, ponieważ wymaga sporej wprawy i pewnej ręki. Tylko wtedy będziemy w stanie wypracować idealny kształt paznokcia.

Sposoby na długie paznokcie

dual system formOczywiście najprostszą metodą uzyskania długich paznokci jest ich zapuszczenie. Niestety nie każda z nas może to tak łatwo zrobić. Niektóre z nas mają z natury dość kruche paznokcie, a inne – pracują w takich warunkach, które nie sprzyjają ich wzrostowi. To właśnie z myślą o takich kobietach powstały ciekawe metody stylizacji płytki paznokciowej, które jednocześnie pozwalają na jej przedłużenie. W ostatnim czasie niezaprzeczalnym hitem stał się produkt, który łączy w sobie zależy akrylu oraz żelu. Ten nowoczesny produkt jest łatwy w obróbce i dzięki niemu możemy zarówno wzmocnić nasze paznokcie, jak i po prostu je przedłużyć. Potrzebne do tego są specjalne formy o nazwie dual system form. Te ciekawe formy pozwalają na wypracowanie naprawdę ładnego kształtu paznokci bez większych trudności. W związku z tym w ten sposób pracować mogą nawet początkujące stylistki, które nie do końca są pewne własnych umiejętności. Takie formy to naprawdę szybka metoda przedłużania płytki paznokciowej. Musimy pamiętać jednak o tym, że wymagają one specjalnego produktu i nie powinniśmy używać ich ze zwykłym żelem. Wszystko dlatego, że zwykły żel nie ma odpowiedniej konsystencji. Formy tego typu możemy kupić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w sprzedaży internetowej. Tylko od nas zależy na co tak naprawdę się zdecydujemy. Warto również wypatrywać różnych promocji, dzięki którym możemy zapłacić znacznie mniej. Poza tym w większości miejsc opłaca się kupować hurtowo, a więc warto się nad tym zastanowić.

Niestety nie każda z nas może zapuścić własne paznokcie. Wszystko dlatego, że większość paznokci uwielbia się łamać w najmniej odpowiednim momencie. Wzmacniając je żelem lub po prostu wykonując żelową stylizację mamy pewność, że nasze paznokcie będą długie przez taki okres, jaki potrzebujemy. Większość kobiet decyduje się na tego typu stylizacje w momencie, gdy wybierają się one na ważne uroczystości. Z całą pewnością przedłużanie będzie znacznie łatwiejsze w momencie, gdy zainwestujemy w odpowiednie formy.