Nowoczesny pojazd na akumulator

Większość rodziców zabiera swoje pociechy na spacer do parku czy na plac zabaw. Można tą podróż urozmaicić rowerkiem, hulajnogą czy wrotkami. Dzieci bardzo chętnie korzystają z takich rozwiązań, bo lubią spędzać aktywnie czas. Oczywiście nie da się iść na spacer i wszystkiego naraz ze sobą zabrać, ale można je użytkować na zmianę, a dobrą alternatywą dla wymienionych produktów jest samochód elektryczny.

Z jakich innowacji korzystają samochody dla dzieci?

innowacyjne pojazdy dla dzieci na akumulatorZakup rowerka biegowego dla dziecka, to koszt około stu pięćdziesięciu złotych. Model dla starszego dziecka kosztuje nieco więcej, natomiast hulajnogę kupimy już za sto złotych. Są to produkty, które prawie każde dziecko posiada i korzysta w trakcie spacerów z rodzicami. Jednak są jeszcze innowacyjne pojazdy dla dzieci na akumulator, które kosztują znacznie więcej. Najtańsze modele aut znajdziemy za około trzysta złotych, natomiast najdroższe sięgają nawet półtora tysiąca złotych. Tanie, niekoniecznie oznaczają gorszą jakość, ponieważ posiadają wszystkie niezbędne funkcje. Każdy pojazd elektryczny jest wyposażony w wydajny akumulator, dzięki któremu jest w stanie przejechać nawet kilka godzin bez zatrzymywania się. Oczywiście ten czas, zależy od rodzaju podłoża, kąta nachylenia i wagi dziecka. W środku znajduje się kierownica z klaksonem oraz różnymi funkcjami dźwiękowymi. Może ona mieć wbudowane wejście USB i MP3, dzięki czemu maluch może słuchać ulubionej muzyki w trakcie przejażdżki. Samochody mają też boczne lusterka i przednie oraz tylne światła led, które automatycznie się włączają w momencie uruchomienia pojazdu. Auto posiada też funkcję wolnego startu, co jest bardzo ważne, gdyż nie ma ryzyka niekontrolowanego szarpnięcia. Pod maską w nóżkach, znajduje się pedał gazu, który dziecko musi mieć cały czas wciśnięty, jeżeli chce jechać. Po zdjęciu stopy z pedału, automatycznie uruchamia się hamulec. Rozwiązanie to jest zastosowane ze względu na bezpieczeństwo, gdyż maluchom mogą się mylić pedały ułożone obok siebie.

Jazda takim pojazdem na akumulator na pewno będzie sporym przeżyciem dla dziecka i od teraz pojazd będzie nieodzownym towarzyszem każdego spaceru. Samochody elektryczne są przeznaczone dla dzieci powyżej trzeciego roku życia, głównie ze względu na konieczność samodzielnego kierowania nimi. Wybierając dla dziecka model z pilotem do zdalnego sterowania, będziemy mogli wozić w nim też młodsze dzieci, gdyż rolę kierowcy przejmuje rodzic. Jeżeli jesteśmy zainteresowani zakupem, to największy wybór takich pojazdów znajdziemy w sklepach internetowych.