Odbitki zdjęć do własnoręcznie stworzonego albumu

Święta Bożego Narodzenia zawsze kojarzą się z prezentami, a one dla każdego są dość dużym wyzwaniem. Ja zawsze staram się spełniać oczekiwania obdarowanego. Chcę dać mu coś co faktycznie wiążę się w jakimś stopniu z jego zainteresowaniami lub będzie praktycznie i w przyszłości się przyda.

Scrapbooking z odbitkami zdjęć dla babci 

odbitki zdjęć 9x13Postanowiłam w tym roku na Święta Bożego Narodzenia zrobić coś sama. Prezent dla babci to podwójny problem, bo to jest osoba, która zawsze pragnie tylko czasu ze swoimi wnukami i dziećmi, no i oczywiście, aby każdy był zdrowy, bo to najważniejsze i nie da się tego kupić. Kilka lat temu robiłam samodzielnie album ze zdjęciami dla swojej przyjaciółki, profesjonalnie nazywa się to scrapbooking. Można znaleźć wiele sklepów, które oferują specjalne materiały dzięki którym można stworzyć swój album. Oczywiście nie trzeba kupować nie wiadomo jak drogich dekoracji,a można stworzyć to ze swoich jakiś skrawków, mogą przydać się tutaj jakieś naklejki lub stare gazety. To jak wykona się taki album zależy tylko od punktu widzenia artysty. Pomysł był, jednak musiałam wybrać idealny format zdjęć, aby zmieściło się ich dużo. Zdecydowałam się na odbitki zdjęć 9×13, sama bardzo często wywołuje do swoich albumów taki format fotografii. Pozbierałam od całej rodziny zdjęcia, ze wszystkich wspólnych świąt, imprez rodzinnych. Babcia jest osobą sentymentalną, więc nie miałam żadnych wątpliwości, czy prezent jej się spodoba. Zaczęłam szukać gdzie najlepiej i najtaniej zaopatrzyć się w odbitki zdjęć 9×13 , długo mi to nie zajęło, ponieważ ofert jest wiele i można w nich wybierać do woli. Pomysłów na album miałam mnóstwo, nie wiedziałam na co się mam zdecydować. Puściłam wodze fantazji. Kupiłam mnóstwo kolorowego papieru,kleju, pisaków i różnych rzeczy do dekoracji. Bardzo długo robiłam ten album, ale robiąc go czułam, że babcia po prostu ucieszy się z prezentu. Efekt końcowy mnie zaskoczył odbitki zdjęć 9×13 wśród wszystkich papierowych ozdób wyglądały obłędnie. Mimo braku talentu plastycznego sam album wyszedł świetnie. Byłam z siebie w stu procentach dumna. Zrobiłam prezent dla babci od A do Z sam, a takie podarunki moim zdaniem cieszą najbardziej. Babcia od zawsze zbierała wszelkie laurki, wierszyki od swoich wnucząt, także taki drobny podarunek od serca powinien się spodobać. Piękne odbitki zdjęć 9×13 skradają serce swoją jakością, a wielkość pozwala na umieszczeniu wielu zdjęć w księdze wspomnień dla babci.Album może nie jest praktycznym prezentem, ale zdecydowanie się spodoba i będzie często pokazywany znajomym i rodzinie.

Czasami nie trzeba kupować wielkich, drogich prezentów, aby kogoś uszczęśliwić. Świetnie jest samemu przyczynić się do czyjegoś zadowolenia. Muszę częściej wykonywać sama takie prezenty, ponieważ nawet mi to sprawia bardzo dużą radość. Uśmiech babci będzie na pewno spełnieniem wszelkich moich oczekiwań.