Odzież wysyłana z Anglii do Polski

 

Jeżeli jesteś osobą niepełnoletnią, a chcesz zarobić pieniądze możesz zająć się sprzedażą ubrań używanych. Na angielskich stronach z odzieżą używaną jest możliwość zakupu paczki, która pochodzi z punktów skupu. Odzież nie była wcześniej sortowana, dlatego w paczce znajdują się ubrania tanie oraz markowe. Na odsprzedaży tych drugich zarabia się najwięcej. Być może zastanawiasz się, gdzie znaleźć taką firmę, która wyśle do Ciebie paczkę. Nie jest to trudne, a wysyłka trwa do siedmiu dni roboczych.

Wysyłka paczki z odzieżą do Polski

paczki z Anglii do PolskiTaka odzież jest bardzo cenna. Firmy, które prowadzą skupy odzieży używanej wysyłają bardzo szybko paczki z Anglii do Polski. Na ich stronach internetowych wybierasz rodzaj paczki. Chodzi o jej wagę. Zazwyczaj jest to paczka o wadze dwóch, siedmiu, dwunastu lub dwudziestu kilogramów. Od wagi również zależy cena. Przesyłka za pomocą prywatnych firm kurierskich kosztuje zazwyczaj podobnie, czyli około dziesięciu funtów. Zgodnie z obecnym kursem funta jest to lekko ponad czterdzieści złotych brutto. Jak wspominałem, wysyłka trwa około jednego tygodnia. Czasami jest to dzień krócej, czasami dłużej. W takiej paczce znajdziesz bardzo dużo ubrań markowych, dlatego będzie to dla Ciebie opłacalne. Paczki nie mogą zostać uszkodzone podczas podróży. Po pierwsze, ich zawartość jest odporna na wgniecenia. Jednak firmy transportowe dobrze je zabezpieczają także przed innymi czynnikami, na przykład wysoką temperaturą lub poruszaniem się po wnętrzu naczepy. Nie ma miejsca na takie rzeczy. Każda przesyłka jest także sprawdzana wagowo. Robi się to dwa razy. Pierwszy raz przed wysłaniem ją do Ciebie. Kurier posiada wagę, na której przy Tobie ocenia, czy paczka ma tyle kilogramów, ile trzeba. Wiadomo, że może być różnica kilkudziesięciu gramów w jedną lub drugą stronę. Na stronach internetowych firm, które wysyłają takie przesyłki znajdziesz numer kontaktowy oraz adres, dzięki czemu nie będzie problemu z nawiązaniem kontaktu w chwili potrzeby. Większość rzeczy na stronie jest zautomatyzowana.

Takie paczki są opłacalne dla tych przedsiębiorstw, ponieważ bardzo dużo Polaków je zamawia. Dlatego firmy transportowe chętnie wożą paczki za niewielką sumę. Dla Ciebie jest to opłacalne, ponieważ niektóre ubrania sprzedaż za kilka razy więcej pieniędzy, niż wynosi ogólna wartość całej paczki. Dużo zależy od szczęścia, ale nie ma paczek, na których nie da się zarobić. Wiadomo, że konieczne będzie poszukanie kogoś, kto kupi od Ciebie te ubrania. Ale w dobie internetu to tylko formalność.