Oferty tanich cateringów dla firm w Warszawie

Szukam bardzo taniego cateringu dla firm w Warszawie. Cena za jedną osobę nie może przekroczyć dziesięciu złotych. Mamy nieciekawą sytuację finansową w firmie, być może nawet zmuszeni będziemy ogłosić upadłość. Organizujemy konferencję, na której zamierzamy poinformować pracowników i naszych partnerów biznesowych o tej sytuacji. Szef zlecił mi znalezienie naprawdę taniej firmy, ale nie wiem, czy to w ogóle będzie możliwe. Postaram się ponegocjować z firmami cateringowymi, może uda mi się jakąś zamówić.

Oferty nowoczesnych cateringów dla firm w Warszawie

catering dla firm w warszawie - ofertyWeszłam w wyszukiwarkę internetową i bardzo mnie zaskoczyło to, że w Warszawie jest aż dwieście czterdzieści pięć firm cateringowych. Są to firmy obsługujące głównie firmy, ale też jest tam catering dietetyczny i na wesela. Najtańszy jest catering dla firm, można już zamówić od dziesięciu złotych za osobę, ale bez dania głównego. W skład tego cateringu wchodzi jedynie kawa i herbata bez limitu i przekąski typu koreczki, kanapeczki i ciasteczka zbożowe. Jeśli chodzi o catering dla firm w Warszawie – oferty są bardzo ciekawe. Zamówię ten najtańszy catering bez ciepłego posiłku, ale postaram się jeszcze negocjować cenę. Zwrócę uwagę na to, iż zamawiamy catering aż na dwieście osób, więc jakiś upust nam się na pewno należy. Dodatkowo, potrzebujemy obsługi kelnerskiej i małych talerzyków. To wszystko powinno być w cenie, w przeciwnym razie nie zdecyduję się na tę propozycję. Zadzwonię do szefa tej firmy i porozmawiam z nim w tej sprawie. Okazało się, że szef wykazał się wyjątkową empatią i zgodził się na wszystkie postawione przeze mnie warunki, a nawet obniżył cenę. Za jedną osobę zapłacimy tylko siedem złotych, co jest moim absolutnym sukcesem. Do tej pory miałam problemy z asertywnością, raczej bałam się postawić na swoim i wyrażać swoje zdanie. Jestem z siebie bardzo dumna i mam nadzieję, że szef mnie stosownie doceni. Już nie pamiętam, kiedy dostałam jakąś premię.

Szef nie mógł wyjść z zachwytu nad tym, jak sprawnie udało mi się zorganizować catering na konferencję. Nasza firma sporo oszczędzi dzięki mnie, co napawa mnie dumą. Zaczynam wierzyć w siebie i w siłę własnego przebicia. Pora wyjść z cienia i zacząć realizować swoje pragnienia i nie bać się sprzeciwiać ludziom. Dzięki takiej zwykłej sytuacji podniosłam się na duchu. To mi było potrzebne, bo wzięłam odpowiedzialność za firmę, a tym samym pomogłam sobie. Udało mi się również zorganizować ciasto drożdżowe zamiast zbożowych ciasteczek oraz dodatkowy napój w postaci kompotu.