Oglądanie filmów 360 na telefonie

Filmy 360 znalazły szerokie zastosowanie w marketingu jako skuteczna reklama nowych produktów. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania do prezentacji produktów firma zyskuje w oczach klienta. Przede wszystkim dlatego, że firma odpierana jest jako innowacyjna. Takie rozwiązania przyciągają bardzo często klientów, ponieważ reklama produktu w postaci krótkiego filmiku 360 wyróżnia ją na tle konkurencji. Co więcej zastosowanie nowatorskich metod pozwoli także na zwiększenie sprzedaży i być może sprawi, że zaangażują się oni bardziej w budowanie pozytywnej wizji danej firmy.

Sposoby oglądania filmów 360

film vr 360Produkcja filmów 360 staje się z każdym dniem coraz bardziej popularna. Przybywa coraz więcej filmów i krótkich spotów reklamowych, które wykorzystują tą technologię produkcji filmów. Wśród nich można znaleźć zarówno filmy produkcji profesjonalnej jak i amatorskie. Z drugiej strony rośnie także znaczenie samych telefonów komórkowych, które przystosowywane są do oglądania filmów 360. W celu łatwego i przyjemnego oglądania filmów 360 można zastosować gogle VR. Filmy vr 360 tworzone są specjalnie pod to, aby przeglądać je w tych okularach. Oglądanie filmów na telefonie komórkowym w rzeczywistości jest rozwiązaniem bardzo prostym. Aby to zrobić wystarczy posiadać telefon wyposażony w żyroskop oraz aplikację, w której umieszczane są filmy produkcji 360. Do tego typu aplikacji zaliczane są także wszelkie portale społecznościowe. Oglądanie filmów 360 na smartfonu z wykorzystaniem gogli VR jest bardzo prosta. Wystarczy zamontować telefon w goglach i cieszyć się jego oglądaniem. Filmy 360 można także oglądać na ekranie monitora komputera. Jednak ta opcja może być znacznie mniej wygodna. Częściowo wynika to z faktu, że film taki ogląda się na płaskim ekranie, gdzie akcja w rzeczywistości toczy się z kilku stron równocześnie. Z tego też powodu poleca się bardziej aby oglądać film vr 360 na ekranach telefonów komórkowych przystosowanych do tego celu.

Filmy 360 to nowa możliwość, którą daje do dyspozycji zaawansowana technologia. To nie tylko ciekawy gadżet, ale technologia, która z powodzeniem może zostać zastosowana w marketingu. Jej atrakcyjny wygląd to nie wszystko. Filmy 360 pozwalają na przedstawienie wielu przedmiotów na przykład wnętrza mieszkań w takiej formie, aby każdy potencjalny klient mógł poczuć klimat tego przedmiotu. Wiele osób nie musi także pokonywać wielu kilometrów, by na żywo zobaczyć dany przedmiot czy mieszkanie. Pozwoli to na oszczędność czasu przy równoczesnym zapewnieniu usługi na najwyższym poziomie.