O Autorze

O AUTORZE

Moja krótka historia

Mam przyjemność powitać Cię na moim blogu.

Na imię mam Marek, jestem jeszcze młody, ponieważ jestem jeszcze przed 30-tką. Blog który czytasz, powstał jako dziennik mojej podróży do wolności finansowej. Jednakże aby to nie był pusty dziennik, piszę również o możliwościach inwestycyjnych, inwestowaniu oszczędzaniu i staram się dzielić moją wiedzą.

Finansami osobistymi i inwestowaniem zacząłem się interesować na 3 roku studiów. Wcześniej żyłem od wypłaty do wypłaty, nieraz się zadłużając czy to na karcie kredytowej, czy na koncie osobistym. Jednakże potem nastąpiła zmiana i zabrałem się na poważnie myśleniem o mojej przyszłości, oszczędzaniu, roli pieniądza i moim stosunku do pieniędzy. Od myślenia przeszedłem do działania. Jednym z wyników tego działania jest właśnie ten blog. I tak wszystko toczy się od ponad roku.

Co mam w planach? Moim celem jest zebranie 1 miliona złotych przez 40-tką. Podobno pierwszy milion trzeba ukraść, ale ja postanowiłem go zarobić. Kwota symboliczna i bardzo wymowna, jeżeli mi się uda osiągnąć cel to będę zadowolony i będzie to pokazanie niedowiarkom, że da się żyć normalnie i oszczędzać, oraz że oszczędnością i pracą narody się bogacą - a nie jak wiele osób stara się nam wmówić, że hedonistyczny styl życia jest tym czego własnie chcemy.

Oczywiście ten milion za 17-lat nie będzie wart tyle ile teraz jest warto obecnie, mam jednak nadzieję, że będzie znaczyć on dużo, a nie że za miliony będziemy kupować jajka na targu.

Jeżeli potrzebujesz się ze mną skontaktować to nie wahaj się napisać do mnie: budzynskimarek {at/małpa} gmail.com