Pajacyk dla niemowlaka

 

Mój brat niedawno został ojcem i cała rodzina po prostu oszalała na punkcie jego małej córeczki. Jest to pierwsze dziecko w całej naszej rodzinie, ja sama jeszcze nie mam dzieci (i na razie nie zapowiada się, abym w najbliższej przyszłości miała je mieć). Dlatego wszyscy obdarzyliśmy od samego początku ogromną miłością tę cudowną małą istotkę. Jako siostra zostałam chrzestną córeczki mojego brata, co jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem. Czuję się więc dodatkowo zobowiązana do tego, aby specjalnie dbać o bratanicę.

Ładny pajacyk ze stópkami

pajac niemowlęcy 62 ze stópkamiDlatego też nieustannie obdarowuję tego słodkiego maluszka przeróżnymi zabawkami i ubrankami. Rzeczy dla niemowląt są takie słodkie, samo ich kupowanie jest wielką przyjemności, dlatego z chęcią chodzę na zakupy w poszukiwaniu różnych fajnych rzeczy dla maleństwa. Przywiązuję wielką wagę nie tylko do wyglądu ubranek, które kupuję, ale także do ich jakości i do ich bezpieczeństwa. Bardzo ważne jest dla mnie, aby były uszyte z organicznych, naturalnych materiałów, bez wykorzystania szkodliwych barwników. Ostatnio na przykład znalazłam dla moje chrześnicy przepiękny pajac niemowlęcy 62 ze stópkami. Co prawda ona nie ma jeszcze 62 cm wzrostu, ale staram się kupować jej ubranka nieco na wyrost, tak szybko bowiem rośnie. Znaleziony przeze mnie pajacyk był naprawdę przepiękny, uszyty z mięciutkiej, puchatej bawełny, dostępny był  wielu wersjach kolorystycznych. Oczywiście uszyty był z bawełny organicznej, co było dla mnie bardzo istotne. Pajac miał delikatne zdobienie na środku, była tam aplikacja w kształcie małego króliczka. Od razu bardzo  mi się spodobał, tym bardziej, że dostępny był w bardzo korzystnej cenie. Od razu więc kupiłam kilka takich pajacyków, na pewno się przydadzą, bowiem takiemu maluszkowi często trzeba zmieniać ubranka. Moja bratanica będzie w takim pajacyku wyglądać bardzo pięknie, już nie mogę się doczekać, kiedy ją w nim zobaczę. Mam nadzieję, że pajacyki spodobają się mojemu bratu i jego żonie i że chętnie będą w nie ubierać moją bratanicę.

Każdy, kto ma małe dziecko, wie, jak ważne jest posiadanie dużej ilości odpowiednich dla maluszka, wygodnych do zdejmowania i do wymiany pieluszki ubranek. Nieodzowne są tutaj pajacyki, których każde dziecko używa w ilościach niemalże hurtowych. Dlatego szykując wyprawkę dla maluszka warto jest kupić kilka par takich wygodnych pajacyków,  w których nasz mały brzdąc będzie się doskonale prezentował. warto zwrócić uwagę na to, aby były to jak najwyższej jakości ubranka uszyte z naturalnych materiałów.