Popularna, lubuska sala szkoleniowa

Nasza firma co jakiś czas organizuje szkolenia dla swoich pracowników – czy to odnośnie nowych rozporządzeń prawnych, zasad bhp, rozwijania umiejętności menadżerskich czy odnośnie nowych, wprowadzanych programów lub obsługi innowacyjnego modelu sprzętu. To żadna nowość. Jednak wraz z rozwojem przedsiębiorstwa, wzrosła też potrzeba przeprowadzania szkoleń w komfortowych, profesjonalnych warunkach. Sami nie posiadaliśmy przystosowanego tylko pod szkolenia pokoju, dlatego zwróciliśmy się z prośba o wynajem. 

Najlepiej wyposażona, przestronna sala szkoleniowa 

wyposażona sala na szkolenia w lubuskimTym razem chcieliśmy zorganizować szkolenie z umiejętności miękkich i podnieść kompetencje komunikacyjne naszych kierowników. Widzieliśmy potrzebę ich kształcenia w rozmowach, które motywują i zachęcają do zwiększenia wydajności danego pracownika. By przeprowadzić jednak takie szkolenie, potrzebna jest przestrzeń do odgrywania scenek, ale także rzutnik multimedialny, podłączony do sieci komputer, wysokiej jakości głośniki, przydaje się także mikrofon – to z tych sprzętów najbardziej oczywistych. Wyposażona sala na szkolenia w lubuskim nie jest trudna do wynajęcia. Trzeba jednak pamiętać przy jej rezerwacji, by uwzględnić wiele czynników – nie tylko to, by zabookować termin wcześniej, ale także wziąć pod uwagę urlopy pracowników i ich zmienny tryb pracy. Najlepsze są takie oferty sal do wynajęcia, które można opłacać za godziny realnego użytkowania i takie, z których można korzystać już od rana aż do godzin wieczornych. Poza podstawowym, wspomnianym wyposażeniem, sala taka musi posiadać pewne udogodnienia. Najlepiej by było, gdyby niedaleko sali znajdowała się osobna łazienka tylko dla uczestników szkolenia. Nie możemy zapominać o możliwości zamówienia do sali poczęstunku i ciepłych napoi. Również krzesła muszą spełniać standardy – źle by to wyglądało, gdyby to były szkolne, niewygodne siedzenia. O wiele lepiej prezentują się miękkie fotele. Otoczki profesjonalizmu na pewno dodaje konferencyjny stół, choć równie dobrze jest, jeśli uczestnicy szkolenia mogą dowolnie układać swoje stoły – daje to większą kontrolę przestrzeni samemu prowadzącemu. 

Wynajęliśmy przestronną, komfortową i w pełni wyposażoną salę. Pracownicy byli z niej bardzo zadowoleni, o wiele bardziej niż z dotychczasowych warunków szkoleń. A to też ważne – o wiele lepiej człowiek przyswaja, zapamiętuje wiedzę i łatwiej mu w ogóle skoncentrować się na omawianych treściach, gdy jest w wygodnym, przyjaznym miejscu. Do tego często nieświadomie dostosowujemy się do otaczającej nas przestrzeni – jeśli coś wygląda profesjonalnie, my również chcemy tak wyglądać.