Poszukiwania łazienkowej wanny z hydromasażem

Postanowiliśmy z mężem wyremontować łazienkę w naszym mieszkaniu. Do tej pory posiadaliśmy tylko kabinę prysznicową, a mi już od kilku lat marzyła się duża przestronna wanna, w której można się zrelaksować po całym dniu pracy. Ostatnio, kiedy byliśmy z mężem na wakacjach w hotelu spodobały mi się wanny z hydromasażem, dlatego uznałam, że skoro już inwestujemy w generalny remont tego pomieszczenia, to powinniśmy się zdecydować na taką wannę, która spełnia wszystkie nasze wymagania.Po kupno odpowiedniej udaliśmy się do sklepu.

Kupno wanny z wbudowanym systemem hydromasażu

łazienkowe wanny z hydromasażemBył to renomowany salon łazienek i armatury łazienkowej. Od razu po wejściu, zaczepiła nas sprzedawczyni, która zapytała w czym może nam pomóc. Powiedziałam, że remontujemy łazienkę i aktualnie interesują nas łazienkowe wanny z hydromasażem. Od razu zaprowadziła nas ona na odpowiedni dział i pokazała kilka konkretnych modeli. Przede wszystkim dowiedzieliśmy się od niej, że istnieją różne modele takich wanien Niektóre z nich system hydromasażu mają zamontowany w strukturze wanny inne posiadają tylko nakładkę, którą można zamontować lub nie w zależności od tego, jakie posiadamy aktualnie potrzeby. Zdecydowaliśmy się z mężem na ten pierwszy wybór, ponieważ sprzedawczyni powiedziała nam, że takie wanny są o wiele bardziej trwałe i wytrzymałe, a także pokryte specjalną warstwą emaliowaną, która gwarantuje że wanna nie będzie rdzewieć. Wybrana przez nas wanna była dostępna w bardzo niskiej, przystępnej cenie. Liczyliśmy się nawet z tym, że będziemy musieli wydać więcej pieniędzy, dlatego ucieszyliśmy się, że możemy ją kupić natychmiast i nawet nie musimy czekać długo na dostawę, ponieważ możemy ją zamówić już na następny dzień. Tak też zrobiliśmy. W domu hydraulik zamontował nam tą armaturę łazienkową. Bez problemu udało nam się także dokupić baterie łazienkowe i klozet tego samego producenta, żeby całe wyposażenie tego pomieszczenia pasowało do siebie. Byliśmy bardzo zadowoleni z osiągniętego efektu.

Samą wanną byliśmy wprost zachwyceni i na początku prawie wcale nie chciało nam się z niej wychodzić. Hydromasaż działał wprost niesamowicie. Mogliśmy ustawiać różne jego nasilenie, w zależności od tego czy zależało nam bardziej na masażu relaksacyjnym czy leczniczym. Do wody mogliśmy dodawać aromaty zapachowe, których zapach był wzmacniany przez ruch wody. Kiedy z kolei nie korzystaliśmy z tej funkcji, wanna była bardzo wygodna i praktyczna, a wbudowany w nią system masażu w niczym nam nie przeszkadzał.