Potrzebowałem dyskretnej kancelarii adwokackiej

Jestem dosyć rozpoznawalną i medialną osobą. Jest to niejako skutek uboczny mojego zawodu. W najbliższym czasie planowałem rozwieść się z moją żoną. Obawiałem się, że jak tylko media wyczują co się dzieje, rozpęta się burza medialna. Nie chciałem, aby wpłynęło to na moje biznesy, dlatego zależało mi na tym, aby załatwić sprawę po cichu. W związku z tym potrzebowałem zaufanej i dyskretnej kancelarii prawniczej, specjalizującej się w prawie rodzinnym i opiekuńczym oraz sprawach rozwodowych.

Gdzie w Tarnowie znajdę dyskretną kancelarię adwokacką?

dyskretna kancelaria adwokacka w tarnowieChciałem, aby moją sprawą zajął się jakiś doświadczony i profesjonalny adwokat. Posiadaliśmy z żoną małoletnie dzieci, a także nie mieliśmy podpisanej intercyzy, więc sprawa zapowiadała się na trudną i wymagającą. Wątpliwe, żeby udało się ją rozwiązać na jednej czy dwóch rozprawach. Poszukiwania odpowiedniej kancelarii adwokackiej rozpocząłem od internetu. Wpisałem w wyszukiwarkę frazę: dyskretna kancelaria adwokacka w tarnowie, i zacząłem przeglądać wyniki. Od razu wyświetliło mi się wiele ofert różnych kancelarii adwokackich. Z miejsca odrzuciłem te które prowadziły różne medialne sprawy. Wiedziałem, że sama moja wizyta w takiej kancelarii sprawi, że znajdę się na medialnym świeczników. Udało mi się jednak znaleźć jedną, niszową kancelarię adwokacką z Tarnowa, która gwarantowała dyskrecję i rzetelne podejście do klienta. Miała ona niskie, niezbyt wygórowane ceny za swoje usługi, a do tego, z tego co zauważyłem, pracowało w niej wielu wykwalifikowanych i profesjonalnych adwokatów z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Znalazłem wśród nich adwokata, który miał miał bardzo dobre opinie poprzednich klientów. Wiele osób chwaliło go za profesjonalne i skrupulatne podejście do spraw, a także świetne reprezentowanie klientów przed sądem i przesłuchiwanie stron. Zachęcony takimi pozytywnymi komentarzami na jego temat, od razu zdecydowałem się nawiązać z nim współpracę. Zadzwoniłem na podany numer telefonu i umówiłem się z nim na spotkanie.

Na spotkanie musiałem poczekać tydzień, ale i tak był to bardzo krótki termin, biorąc pod uwagę, ile czasu czasami przychodzi czekać na spotkanie z adwokatem w Tarnowie w innych kancelariach. Jak się już wkrótce okazało, to był bardzo dobry wybór. Od razu złapałem nić porozumienia z tym adwokatem. Był on bardzo dyskretny i nie było problemów także z tym, żeby umówić się z nim po godzinach pracy kancelarii. W razie potrzeby dojeżdżał on także do klienta, co było bardzo praktycznym i komfortowym dla mnie rozwiązaniem.