Profesjonalne krzesła do warsztatów

 

W warsztacie samochodowym, w którym miałem okazję pracować ostatnio widziałem mnóstwo ciekawych akcesoriów i narzędzi, z których nie mogłem się doczekać, aby skorzystać. Powiedziałem sobie że pierwszego dnia w pracy skupię się na tym, aby zapoznać się ze wszystkimi akcesoriami oraz narzędziami, które są na stanie. Znałem się bardzo dobrze na branży mechaników samochodowych, stąd też miałem określone oczekiwania względem mojego stanowiska pracy.

Praca na krześle warsztatowym

krzesło warsztatoweNa pewno jeśli coś będzie nie tak, to odezwę się do mojego szefa. Szef był osobą młodą, która również pracowała stanowisko obok jako mechanik samochodowy i powiedział mi, że jak tylko czegoś zabraknie to mam śmiało do niego pisać, a ten postara się zorganizować dokładnie to co chce. Po paru godzinach inwentaryzacji naszego sprzętu stwierdziłem, że przydałoby się jakieś krzesło warsztatowe, które jakby nie patrzeć jest w dzisiejszych czasach bardzo potrzebne i tak naprawdę trudno wyobrazić sobie pracę mechanika samochodowego bez takiego krzesła. Nie dość, że siedząc na krześle ma się bardzo wygodny dostęp do różnych elementów nadwozia, to jeszcze można krzesło bardzo sprawnie regulować w zależności od potrzeb. Takich argumentów użyłem jak rozmawiałem ze swoim szefem. Powiedział mi, że myślał o tym od dłuższego czasu, ale nie wiedział dokładnie, czy i jaki model krzesło wybrać. Powiedział mi też, że jak już kupi krzesło to kupi też dla siebie ten sam model, gdyż chciałbym po prostu wypróbować jak będzie wyglądała praca na nim. Byłem pod wrażeniem, że pierwszego dnia kiedy zacząłem pracę i coś chciałem od szefa kolejnego już było to na stanie. To pokazało mi tylko, że mam do czynienia z profesjonalistą, który na pewno dba o to, aby praca przebiegała bardzo sprawnie. Jak widzicie krzesło do warsztatu samochodowego to bardzo ważny element i na pewno nie powinniście na nim w ogóle oszczędzać. Kiedy na drugi dzień krzesło było już na miejscu zamierzałem je przetestować w każdych warunkach. Nie ma co ukrywać – te najlepsze krzesła kosztują, ale możecie być pewni, że wytrzymają lata.

Tak się składa, że akurat przyjechał pierwszy klient do naprawy swojego samochodu i mogłem sprawdzić jak będzie wykorzystywane krzesło w praktyce. Krzesło warsztatowe nadaje się także do innych miejsc pracy, jednak o tym na pewno opowiem wam w kolejnym artykule. Z tego póki co mogliście wyciągnąć, że każdy mechanik samochodowy powinien ubiegać się o swoje i zawsze mieć na uwadze krzesło warsztatowe, które powinno znajdować się w każdej firmie.