Profesjonalny fotograf w Krakowie

Ponieważ w końcu udało nam się kupić nowe, większe mieszkanie, postanowiliśmy nie z sprzedawać starego, a zamiast tego przeznaczyć je na wynajem. Tak wiec kiedy już przeprowadziliśmy się do nowego lokum i odnowiliśmy nasze stare mieszkanko na tyle, aby wyglądało całkiem atrakcyjnie dla potencjalnych najemców, zaczęliśmy się zastanawiać nad ogłoszeniem dotyczącym najmu. Bardzo zależało nam bowiem na ty, aby jak najszybciej je komuś wynająć, teraz musieliśmy bowiem płacić czynsz za oba mieszkanie, z których jedno bez sensu stało puste.

Wysokiej jakości usługi fotograficzne w Krakowie

fotografia wnętrz w KrakowieBardzo poważnie podeszliśmy do tematu, postaraliśmy się o to, aby nasze mieszkanie w ogłoszeniu prezentowało się jak najbardziej atrakcyjnie, tak, aby jak najszybciej udało nam się  znaleźć najemców. napisaliśmy bardzo atrakcyjne ogłoszenie i dokładnie obfotografowaliśmy mieszkanie. Kiedy jednak obejrzeliśmy nasze zdjęcia, nie byliśmy zadowoleni. Na zdjęciach, które zrobiliśmy, mieszkanie nie prezentowało się zbyt atrakcyjnie. Dlatego postanowiliśmy skorzystać z usług profesjonalnego fotografika. Udało nam się znaleźć bardzo dobrego fotografika i w jego zakresie usług leżała właśnie fotografia wnętrz w Krakowie. Obejrzeliśmy jego portfolio i bardzo spodobały nam się jego zdjęcia. Na tych zdjęciach mieszkania wyglądały naprawdę bardzo dobrze, dlatego zdecydowaliśmy się podpisać z nim umowę na wykonanie zdjęć naszego mieszkania. Kiedy fotografik zjawił się w naszym mieszkaniu, od razu przystąpił do pracy i już po kilku godzinach zdjęcia były gotowe. Teraz tylko musieliśmy jeszcze poczekać na ich obróbkę i za kilka dni dostaliśmy je w wersji elektronicznej. Zdjęcia okazały się naprawdę świetne, nasze mieszkanie prezentowało się na nich doskonale, chyba jeszcze lepiej niż w rzeczywistości. Była pewna, że z takimi zdjęciami szybko znajdziemy najemcę. I rzeczywiście bardzo szybko znaleźli się chętni do wynajmu naszego mieszkania. Byłam zachwycona, nie  żałuję ani złotówki z pieniędzy wydanych na usługi fotografika.

Kiedy planujemy sprzedaż lub wynajem mieszkania, najpierw musimy w jakiś sposób przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów. Jeśli nasze mieszkanie na zdjęciach będzie się słabo prezentować, nasze szanse na to, że ktokolwiek przyjdzie  nasze mieszkanie chociażby obejrzeć, znacząco maleją. Dlatego warto jest w tej kwestii zatrudnić profesjonalistę, który wykona takie zdjęcia naszego mieszkania, obok których nikt nie przejdzie obojętnie. Na pewno będzie to bardzo dobra inwestycja.