Projektowanie ciekawych stron WWW

Od ośmiu lat prowadzę wraz z mężem firmę zajmującą się projektowaniem stron internetowych. Proponowane przez nas usługi są kompleksowe. Zgłaszają się do nas bardzo różne osoby, zarówno amatorzy, jak i profesjonalne firmy usługowe. Potrzeba prezentacji w Internecie pewnych treści jest ogromna i to w szerokich kręgach. Dziś takie źródło przekazywania informacji o swojej działalności jest podstawą prosperowania większości przedsiębiorstw. Mówi się nawet, że jeśli nie ma czegoś w sieci, to nie istnieje. Oczywiście jest to spore nadużycie, jednak pokazuje, jak istotna bywa dziś prezentacja treści w wirtualnej rzeczywistości.

Moje projekty stron WWW

projektowanie stronJak już wspomniałam, grono moich klientów jest bardzo zróżnicowane. Dziś chciałabym opowiedzieć jedynie o wybranych, najciekawszych projektach, jakie przyszło mi realizować. Z pewnością należało do nich stworzenie strony internetowej dla największej w Polsce firmy farmaceutycznej. Pracę nad witryną trwały ponad pół roku! Był to największy realizowany przeze mnie projekt. Gotowa strona WWW jest bardzo kompleksowo przygotowana pod każdym względem. Znajdują się na niej treści prezentowane w różnej formie tekstowej, graficznej i multimedialnej, w różnorodnych formatach. Jest sporo zakładek, jednak całość pozostaje bardzo czytelna i intuicyjna. Należy pamiętać, że projektowanie stron tego typu jest bardzo czasochłonnym zajęciem i to niezależnie od używanych przez nas narzędzi. Oczywiście jako profesjonaliści nie posługujemy się jedynie językiem HTML. Mamy dostęp do najnowszych technologii i chętnie je wykorzystujemy. Zanim stworzymy stronę, przedstawiamy klientowi kilka wstępnych propozycji. Warianty są przygotowywane bezpłatnie. Cena całości jest uzależniona przede wszystkim od czasochłonności zlecenia. Ciekawą stronę internetową stworzyłam dla sklepu ogrodniczego mojej mamy. Było to jedno z moich ulubionych zleceń, ponieważ znałam od podszewki firmę, dla której pracuję. Sama zresztą przygotowywałam materiały na stronę, takie jak: zdjęcia, multimedia, grafiki. Gotowa praca prezentuje się wspaniale. Przede wszystkim urzeka wszystkich ciekawa szata graficzna z orchideami w tle. Zachęcam do zapoznania się z moimi projektami, które udostępniam w linkach.

Tworzenie stron WWW jest zajęciem bardzo przyjemnym jednak często czasochłonnym. W dodatku klienci nie zawsze do końca wiedzą, czego właściwie oczekują, dlatego należy wykonać kilka wstępnych projektów, a następnie po akceptacji jednego z nich, modyfikować stale zamieszczane treści. Oczywiście każdy może spróbować samodzielnie strwożyć stronę w sieci, jednak bez konkretnej wiedzy i dobrych narzędzi, nie będzie ona w pełni profesjonalna.