Propozycje mopów York

 

Zdecydowanej większości osób bardzo trudno wyobrazić sobie w pełni funkcjonalne mieszkanie, w którym nie będzie znajdował się dobrej jakości mop, umożliwiający nam szybkie i efektywne zmywanie podłogi. Na polskim rynku znajdziemy zaskakująco duży asortyment tych produktów proponowany nam przez bardzo zróżnicowane firmy. Dzięki temu zawsze mamy możliwość znalezienia takiego produktu, który w największym stopniu będzie odpowiadać naszym potrzebom.

Dobór dobrego mopa do podłogi

mopy york prestigeWiele osób może zaskakiwać wniosek, iż mop lepiej dopasować do naszych potrzeb niż kupić pierwszy lepszy produkt. Wszystko przez to, że w dużej mierze wydaje się nam, że zawsze przy zakupie mopa przyświeca nam dokładnie ta sama potrzeba, a mianowicie chęć posiadania czystej podłogi. Poniekąd jest to prawda, ale nie cała, ponieważ w naszych mieszkaniach znajdują się podłogi różnego typu, a my sami mamy różne preferencje w zakresie tego, w jaki sposób lubimy zmywać podłogi i jakiego efektu oczekujemy. Kiedy interesują nas mopy obrotowe, które dzięki funkcjonalnemu wiaderku pozwalają nam w sposób szybki i niezwykle wygodny odsączyć nadmiar wody, który jest na mopie, na pewno naszą uwagę powinny zwrócić mopy York Prestige. Produkty te w zestawie posiadają funkcjonalne wiaderko, które umożliwia nam szybkie odsączenie mopa z nadmiarowej wilgoci poprzez zastosowanie niezwykle wygodnego mechanizmu wprawiającego w ruch obrotową wirówkę zamontowaną we wiaderku. Co ważne, mop ten doskonale sprawdzi się w przestrzeniach, gdzie nie dysponujemy zbyt dużą ilością miejsca. Wiaderko, w które jest wyposażony cechuje się dość niewielkimi rozmiarami, a sam mop wyposażony jest w składany kij, który jednocześnie umożliwia nam wybranie długości odpowiedniej do naszych potrzeb związanych w dość prosty sposób z naszym wzrostem. Końcówki, które służą do mycia podłogi, zrealizowane są z wysokiej jakości mikrofibry, dzięki czemu bez najmniejszego problemu wyczyścimy przy ich pomocy każde zabrudzenie, bez względu na to, jakiego typu podłogę posiadamy.

Końcówki z mikrofibry pozwolą nam na dotarcie do zabrudzeń zlokalizowanych przy fugach, które często sprawiają pewnego rodzaju trudność w usunięciu. W tym przypadku absolutnie nie musimy się ta kwestią niepokoić. Ze względu na ukształtowanie końcówek mopa, wszystkie zabrudzenia, które podczas mycia podłogi są zbierane z niej, pozostają na mopie, nie są dalej roznoszone po podłodze, co znacząco zmniejszałoby efektywność wykonywanej przez nas czynności związanej z myciem.