Przestrzenne litery podświetlane

Marzeniem każdego przedsiębiorcy jest by posiadać okazały baner reklamowy oddziałujący na wyobraźnię klientów oraz podnoszącym jego prestiż. Reklam zewnętrzna pełni bardzo ważną rolę gdyż stoi na pierwszej linii kontaktu z potencjalnym odbiorcą dóbr i usług. Powinna zatem posiadać chwytliwą formę zachęcającą do zawieszenia na niej oka. Szukając odpowiedniego nośnika reklamowego warto zastanowić się nad wyborem efektownych liter przestrzennych.

Znakomity nośnik reklamowy z podświetleniem

podświetlane litery 3d od producentaDzisiejszy rynek producentów reklam działa bardzo prężnie realizując szereg mniej lub bardziej skomplikowanych zleceń. Wzrost świadomości przedsiębiorców o konieczności inwestowania w reklamę rodzi duży na nią popyt. Właściciele firm mogą wybierać z bardzo szerokiej palety usług w zakresie wykonania bardzo ciekawych, zewnętrznych banerów reklamowych. Jeżeli celem przedsiębiorcy jest rzeczywista chęć wyróżnienia się na tle innych reklam zewnętrznych powinien bez wahania wybrać litery 3D. Jeżeli zdecydujemy się na podświetlane litery 3D od producenta z dużym doświadczeniem w wytwarzaniu tej formy reklamy możemy mieć gwarancję uzyskania niepowtarzalnego efektu wizualnego i co bardzo istotne na długie lata. Odporność na różnorodne, szkodliwe czynniki zewnętrzne ma bowiem kolosalne znaczenie dla zamawiającego. Producenci posiadając dostęp do najlepszych materiałów konstrukcyjnych oferują litery 3D w bardzo bogatym wzornictwie, ograniczonym jedynie koncepcją zamawiającego. Przeglądając strony internetowe producentów liter przestrzennych można zauważyć iż każdy z nich posiada bardzo szeroki wachlarz materiałów, z których powstają reklamy. Niektóre z nich powtarzają się niemal u wszystkich wytwórców. Są to przede wszystkim styrodur, aluminium, stal nierdzewna, pleksi, poliwęglan kanalikowy. Bardzo często producenci sięgają po styrodur, który jest materiałem odpornym na agresywne czynniki zewnętrzne, jest łatwy w kształtowaniu oraz dobrze się łączy z innymi materiałami. Trzeba zaznaczyć iż na dobór materiałów ma też wpływ czy reklama będzie funkcjonowała wewnątrz czy na zewnątrz budynku.

Bardzo istotnym z punktu widzenia estetyki liter 3D elementem jest ich podświetlenie. Producenci reklam tego typu mają bogaty arsenał rozwiązań umożliwiających osiąganie różnorodnych efektów. Do podświetlenia używa się systemów opartych na neonach, świetlówkach diodach ledowych i innych. W zależności czy zdecydujemy się na podświetlenie z przodu, z tyłu, z boku czy użyjemy kombinacji rozwiązań otrzymamy inny lecz bardzo ciekawy efekt.