Różne domy na sprzedaż

Stworzyłam ten mały a obszerny w wszelakie informację poradnik, ponieważ niespełna siedem miesięcy temu stanęłam przez nową dla mnie sytuacją, w której musieliśmy poszukać nowego domu w trybie ekspresowym z powodu budowy ogromnej obwodnicy w miejscu naszego dotychczasowego zamieszkanie. W naszym przypadku nie chodziło jedynie o nasz dom mieszkalny, ale również o całą naszą działalność gospodarczą, którą prowadziliśmy z powodzeniem od wielu lat w miejscu zamieszkanie. Mam nadziej, iż moje rady przydadzą się także innym w podobnej sytuacji.

Szukamy nowego wolnostojącego domu w dużych miastach

wolnostojący dom na sprzedaż w trójmieścieMoże najpierw przybliżymy pokrótce naszą sytuację życiową, a potem podamy najlepsze rozwiązanie, które ułatwiło nam wszystkie formalność i uchroniło przez niepotrzebną stratą naszego cennego czasu. Dla nas priorytetem był wolnostojący dom na sprzedaż w trójmieście. Dodatkowo taki dom musiał posiadać garaż z miejscem na co najmniej trzy samochody oraz być podpiwniczony. Marzyły się nam dwie kondygnację plus dodatkowo funkcjonalny strych strych. Działka musiałam mierzyć ponad trzydzieści arów z tego powodu, iż jesteśmy pasjonatami ogrodnictwa. Chcieliśmy przede wszystkim hodować w ogródku swoje własne warzywa i owoce. Oczywiście większość stanowiłaby część reprezentacyjna z roślinnością ozdobą oraz dużym oczkiem wodnym. Cały ogród zostałby zaprojektowany w stylu japońskim. W naszym nowym wolnostojącym domu na parterze znajdowałby się gabinet stomatologiczni, stąd też nasze preferencje do zakupu właśnie domu wolnostojącego. A jako, że pochodzimy właśnie z Trójmiast i tutaj mamy wielu stałych klientów, dom musi zostać tutaj zlokalizowany. Dobrze, żeby jeszcze do tego znajdował się blisko centrum miasta. Interesowała nas oczywiście tylko natychmiastowa sprzedaż domu jednorodzinnego, wolnostojącego. Drugoplanową sprawą było nowe budownictwo – chociaż fajnie gdyby trafiła nam się taka oferta w dobrej cenie. Mieliśmy również z góry określony budżet. Z takimi wytycznymi co do zakupu naszego nowego domu w Trójmieście trafiliśmy do biura nieruchomości.

To właśnie biuro nieruchomości zaoszczędziło nam sporo czasu i kłopotów. Ogłoszeń o sprzedaży domów wolnostojących na terenie Trójmiasta jest w internetowych serwisach sprzedażowych bardzo dużo – musielibyśmy wszystkie je skrupulatnie przeglądać, tak aby znaleźć ofertę z idealnym domem dla nas. Polecane nam przez znajomych biuro nieruchomości z Trójmiasta zajęło się naszą prawą profesjonalnie i kompleksowo. Wszystko sami załatwili od A do Z.