Sprawdzony serwis urządzeń płatniczych

Mnóstwo rzemieślników sprzedawało swoje wyroby na imprezach, podczas gdy nie było w tym nic złego, bardzo ograniczało możliwości. Naturalną koleją rzeczy było założenie własnej działalności, choć wiązało się to z formalnościami i koniecznością zakupu kasy fiskalnej, bez której takowa działalność nie mogła być prowadzona. Było to dość uciążliwe, zwłaszcza na imprezach, gdzie urządzenia elektryczne mogły łatwo ulec uszkodzeniu z jakichkolwiek powodów, czy to przez zalanie czy fizyczne uszkodzenia.

Szybka naprawa kasy fiskalnej

serwis kas fiskalnych wrocławNasza kasa nie była modelem przystosowanym do częstego transportu i dość często miewaliśmy z nią duże problemy na wyjazdach, od drobnych zacięć po poważniejsze uszkodzenia, choć najczęściej udawało się te mankamenty obejść lub usunąć na samej imprezie. Jednak ostatnio, nasza kasa uległa zalaniu podczas ulewnego deszczu i wymagała natychmiastowej naprawy, zwłaszcza że potrzebna była nam na następnym wyjeździe za dwa tygodnie. Nie było mowy o własnoręcznej naprawie, gdyż uszkodzenia były zbyt poważne, dlatego postanowiliśmy znaleźć w okolicy dobry serwis kas fiskalnych Wrocław. W pobliżu znaleźliśmy dość dużo firm i serwisów urządzeń elektrycznych i płatniczych, choć wszystkie miały bardzo długie terminy napraw, zdecydowanie za długie jak na nasze potrzeby. Jeden serwis wydał nam się jednak bardzo fachowy, a po dokładniejszym sprawdzeniu okazało się, iż zbiera bardzo dobre opinie od klientów. Mimo iż była to dość niewielka firma, współpracowała z wieloma dużymi sieciami handlowymi i prywatnymi klientami, a po złożeniu zamówienia okazało się, iż wykonanie naprawy w wyznaczonym terminie dwóch tygodni nie będzie żadnym problemem, nawet biorąc pod uwagę konieczność zamówienia części do uszkodzonego sprzętu. O dziwo, wycena takiej naprawy była bardzo atrakcyjna, zwłaszcza porównując ją do cen konkurencyjnych serwisów, więc zdecydowaliśmy się skorzystać z usług owej firmy.

Nie byliśmy zawiedzeni, gdyż tak jak ustalaliśmy, serwisowany sprzęt wrócił do nas zaledwie po tygodniu, bez żadnych dodatkowych opłat mimo iż serwisanci przedstawili nam przebieg naprawy podczas którego wykryli szereg uszkodzeń innych niż te które zgłaszaliśmy, i owe uszkodzenia usunęli natychmiast, wymieniając wadliwe części. Po rozruchu, naprawiony sprzęt działał jak nowy, i nie przejawiał już typowych mankamentów, do jakich byliśmy przyzwyczajeni. Zdecydowaliśmy się więc korzystać z usług owego serwisu za każdym razem gdy nasze kasy fiskalne potrzebowały jakiejkolwiek naprawy.