Sprawny druk wizytówek

 

Dzisiaj opowiem wam, jak to odpowiedzialny byłem za pewne oprogramowanie, które dostarczaliśmy ostatnio do jednej z firm, która zajmowała się drukiem. W większości przypadków faktycznie oczekiwania od firm zewnętrznych były bardzo duże i tak naprawdę nasze oprogramowanie do tworzenia wizytówek musiało być idealne. Szybko więc podjęliśmy współpracę z paroma największymi drukarniami w mieście, które były bardzo szanowane i uznane.

Wizytówki – jak można zlecić ich wydruk?

wizytówki - punkt 24hZlecenie na wizytówek to naprawdę duże wyzwanie w szczególności dla mniejszych firm, które nie współpracują z grafikami i z jednej strony muszą znajdować drukarnię, która oferuje przygotowanie projektu graficznego, a z drugiej taka firma musi być faktycznie bardzo profesjonalna. Pracownicy w drukarni, z którymi się kontaktowaliśmy byli na tyle doświadczeni, że wiedzieli mniej więcej czego oczekują od takiego oprogramowania. Wizytówki – punkt 24h znajdował się w paru miastach, a firma, która go prowadziła chciała jeszcze bardziej usprawnić proces drukowania wizytówek dla swoich klientów. Nawet drukarnia zamierzała umieścić oprogramowanie do tworzenia wizytówek w internecie. Miało działać to w ten sposób, że klient wejdzie na stronę internetową, zaprojektuje swoją własną wizytówkę od początku do końca i następnie prześle takie gotowe zlecenie do drukarni, co zdecydowanie ukróci cały proces druku. Dzięki temu i klient będzie zadowolony z tego względu, że w końcu znalazł odpowiednio sprawnie podchodzącą do pracy drukarnię, a z drugiej pracownicy drukarni nie będą musieli zatrudniać grafików, którzy odpowiedzialni będą codziennie za tworzenie wizytówek. Wizytówka jaką odgrywa rolę na pewno każdy wie. W dzisiejszych czasach mimo tego, że informacje przesyłane są drogą internetową, to i tak wielu przedsiębiorców korzysta właśnie z takich opcji jak wizytówka, która przydaje się przede wszystkim dlatego, że zostawia ślad po pracowniku. Dlatego zainteresowanie takimi produktami jest tak duże.

Wizytówki jak widzieliśmy w naszej firmie bardzo często zamawiane są bezpośrednio przez same drukarnie, które chciały mieć już gotowe wzory, ale właśnie najbardziej interesowało ich bardzo dobre oprogramowanie, które skróci wszystkie formalności. Wizytówka dobrze przygotowana na pewno będzie idealną opcją dla każdego klienta, który oczekuje przede wszystkim sporego zaangażowania. Firmy takie jak drukarnie powinny rozwijać się i oferować najlepsze wizytówki na rynku wśród konkurencji, co także wpłynie na ich przychody.