Srebrna bransoletka na rocznicę

 

Zbliża się siódma rocznica mojego związku z moją żoną. Co prawda małżeństwem jesteśmy dopiero od trzech lat, ale w związku jesteśmy już od siedmiu. Z tej okazji chciałbym kupić jej coś specjalnego, ponieważ jak to mówią po siedmiu latach następuje kryzys w związku. My niedawno taki kryzys przeszliśmy, więc tym bardziej zależy mi na jakiejś pamiątce, która pokaże jak wiele możemy razem osiągnąć. Myślałem o srebrnej bransoletce z grawerem, ale jeszcze nie znalazłem nic co by mi się szczególnie spodobało. 

Ręcznie wykonywana biżuteria

piękna srebrna ręcznie wykonanaJak już zdecydowałem się na zakup bransoletki to rzeczywiście bardzo długo jej szukałem. Niestety w żadnym sieciowym sklepie z biżuterią nie znalazłem nic wyjątkowego, co mógłbym dać żonie. Zapewne moja żona i tak by się cieszyła z każdej rzeczy, ale dla mnie ma to być symbol tego jak wyjątkowa jest ona i nasz związek. Ostatnio idąc ulicą podczas jarmarku w oczy rzucił mi się szyld ręcznie wykonywana, srebrna biżuteria. Postanowiłem odwiedzić stragan i zobaczyć co mogą mi na nim zaoferować. Postałem chwilę i popatrzyłem na bransoletki i wtedy w oko wpadła mi ona. Piękna srebrna ręcznie wykonana bransoletka, która od razu skradła moje serce. Uznałem, że muszą ją mieć. Cena za ten okaz była dość wysoka, ale mam świadomość, że rękodzieło jest w cenie. Udało mi się nawet troszkę wytargować. Wiedziałem, że bransoletka jest idealna i idealnie pokreśli symbolikę naszego związku. To co jest w niej fajne to to, że jest wyjątkowa. To jest właśnie super jeśli chodzi o biżuterię rękodzielniczą. Każda rzecz jest wyjątkowa. Nawet jak jest tworzona na podobieństwo to i tak nie uda się w stu procentach odtworzyć wcześniejszej formy. To, że akurat byłem na tym jarmarku jest całkowitym przypadkiem. Najwidoczniej przeznaczenie istnieje i musiałem być w tym miejscu i w tym czasie, żeby znaleźć ta bransoletkę dla mojej małżonki. Mam nadzieję, że spodoba jej się ona tak jak mi. Jest ona bardzo delikatna, ale zarazem ma w sobie to coś. Piękna ręczna robota. Duży podziw mam dla jej wykonawcy.

Moja żona otrzymała dziś bransoletkę. Widziałem, że jak otworzyła pudełko to aż zaparło jej dech. Najwidoczniej nie tylko na mnie tak zadziałała piękna srebrna ręcznie wykonana bransoletka. Oczywiście od razu znalazła się ona na nadgarstku mojej ukochanej. Założyła ją podczas kolacji w restauracji podczas której świętowaliśmy siedem lat związku. Te siedem lat nie było łatwe, ale wiem, że razem będziemy mogli osiągnąć wszystko i wszystko przetrwamy, a symbolem tego ma być srebrna bransoletka.