Szkolenie z chińskiej medycyny

Jeszcze na studiach bardzo poważnie zainteresowałam się alternatywnymi metodami leczenia różnych dolegliwości. Wynikało to z tego, ze w młodości zapadłam na pewną, uważaną za nieuleczalną i postępującą chorobę, bardzo poważną i poważnie wpływającą na funkcjonowanie człowieka. Kiedy usłyszałam diagnozę, początkowo się załamałam. Zawsze tak mam, najpierw się załamuję, ale potem wracam do siebie podwójnie wzmocniona. I tak właśnie było w  tym wypadku. Po krótkim załamaniu zaczęłam szukać alternatywnych sposobów leczenia.

Chińska medycyna dla każdego

medycyna chińska - szkoleniaPonieważ klasyczna medycyna nie miała mi nic do zaoferowania, skierowałam się stronę medycyny alternatywnej. Wypróbowałam wiele różnych pomysłów na leczenie mojej dolegliwości, z różnymi efektami, jednak najbardziej skuteczna w tym wszystkim okazała się być medycyna chińska. Dzięki zastosowaniu sposobów znanych już starożytnym Chińczykom udało mi się nie tylko zahamować rozwój choroby, ale nawet ją cofnąć. lekarze, kiedy widzieli moje wyniki badań, nie mogli wyjść ze zdumienia i mówili, że nigdy w życiu czegoś podobnego nie widzieli. Ponieważ na własnej skórze sprawdziłam, jak  bardzo skuteczne są praktyki medycyny chińskiej, postanowiłam podzielić si.ę wiedzą o niej z innymi ludźmi. w tym celu jednak najpierw wyjechałam do Chin, aby ukończyć profesjonalny kurs w tym zakresie. Bardzo dużo się podczas niego nauczyłam i myślę, ze na nasze standardy jestem prawdziwą ekspertką w zakresie medycyny chińskiej. Nie tylko prowadzę terapię różnych chorób, ale także zaczęłam organizować kursy dla chętnych. Bardzo skuteczna jest medycyna chińska – szkolenia mogą pozwolić nam nauczyć się, w jaki sposób walczyć z różnego rodzaju dolegliwościami i chorobami i co zrobić, aby zachować swoje ciało w pełnym zdrowiu. Ja podczas prowadzonych szkoleń uczę młodych adeptów chińskiej sztuki leczenia o różnych jej gałęziach. Rozmawiamy o akupresurze i akupunkturze, a także uczymy się na temat zastosowania różnych roślinnych specyfików w leczeniu. Polecam taki kurs każdemu, kto chce zachować zdrowie i sprawność fizyczną jak najdłużej.

Uważam, ze każdemu przydałaby się wiedza na temat sposobów leczenia chorób za pomocą medycyny chińskiej. Są to bowiem bardzo skuteczne, całkowicie łagodne sposoby leczenia. Dla każdego, kto byłby zainteresowany zdobyciem szerszej wiedzy w tym zakresie, polecam udział w specjalnych kursach i szkoleniach o różnych stopniach zaawansowania. Na pewno jest to coś, co bardzo przydaje się w życiu. Taki kurs to świetna inwestycja.