Tanie i dobre kosmetyki z internetu

Od zawsze miałam talent do robienia makijażu, chociaż nie jestem profesjonalną kosmetyczką, ani też nie ukończyłam jakiś kursów, czy też szkoleń. W moim przypadku, to naprawdę talent wystarczył. Często oglądam jakieś filmiki na różnych serwisach, śledzę najnowsze trendy w makijażu i staram się być na bieżąco. Powiem szczerze, że w tej dziedzinie nowości są na każdym kroku, aż sama jestem w szoku, ile tego jest. 

Dobrej jakości kosmetyki

tanie kosmetyki ze sklepu onlineRobienie makijażu to moja prawdziwa pasja i hobby. Chociaż na co dzień się tym kompletnie nie zajmuje, bo mam stałą pracę w zupełnie innej branży, jednak zawsze jakoś tak się składało, że malowałam wszystkie swoje koleżanki na jakieś większe wyjścia. Ostatnio jedna z nich mi zasugerowała, że może faktycznie powinnam się tym zająć na większą skalę po godzinach mojej pracy, ale za pieniądze, bo oczywiście od swoich koleżanek nie nic nie biorę za taki makijaż. Pomyślałam sobie, że to w sumie fajny pomysł, bo i tak bardzo lubię to robić, a przy tym mogę sobie dorobić jakieś fajne pieniądze. Jak pomyślałam tak też zrobiłam. Musiałam jednak doposażyć swój asortyment, jeżeli chciałam zacząć przyjmować inne klientki i robić to na poważnie. Zależało mi na tym, aby mieć bardzo dobre jakościowo kosmetyki, jakie są teraz dostępne, ale przy tym nie chciałam od razu wydawać majątku na zakup tego wszystkiego. Bądź co bądź, ale trochę tego było. Pomyślałam, że może jakieś tanie kosmetyki ze sklepu online przyjdą mi z pomocą. Tam są oryginalne produkty, ale w dużo niższych cenach, ze względu na to, że nie dochodzi dodatkowa marża, jak to bywa w sklepach stacjonarnych. Wybrałam przeróżne produkty. Musiałam wziąć kilka różnych podkładów – różne odcienie, różne marki, jak i dostosowane do różnych typów cery, kilka paletek do cieni w różnych odcieniach, tusze do rzęs, bazy pod makijaż, pomadki, błyszczyki, bronzery, róże. No naprawdę zamówienie było bardzo duże, ale miałam pewność, że zwróci mi się ono. Wcale też nie zapłaciłam tak dużo, jak myślałam, że wyjdzie. Byłam przekonana, że wyjdzie dużo większa kwota, więc nawet mi coś zostało z budżetu, który chciałam na to przeznaczyć.

Całe zamówienie przyszło do mnie bardzo szybko. Wszystko było zgodne z tym, co zamówiłam, a to wcale nie było takie łatwe, patrząc na to, ile rzeczy zamówiłam. Miałam teraz najlepszej jakości kosmetyki za połowę niższą cenę, niż w sklepie stacjonarnym i teraz mogłam przystąpić już do mojej pracy, a klientek całe szczęście nie brakuje. Moje koleżanki zrobiły mi świetną reklamę.