Ubranko dla pieska

Nareszcie udało mi się namówić mojego męża na psa. Wręczymy go córeczce na urodziny. Od dawna o tym marzyła i na pewno będzie zachwycona prezentem. Może dawanie zwierzaka na urodziny w prezencie nie jest najlepszym pomysłem, ale przecież będziemy się tym pieskiem zajmować, weźmiemy go do siebie z całka świadomością ciążących na nas z związanych z nim obowiązków. Chyba będzie to york, bardzo podobają mi się te pieski, o ile wiem są mało kłopotliwe i bardzo przyjazne. Poza tym moja córeczka będzie mogła swojego pieska czesać i stroić (oczywiście w granicach rozsądku).

Ciepłe zimowe ubranie dla psa

ciepłe ubranka dla yorkaBędzie musiała go czesać, aby jego włosy nie wpadały mu do oczu (yorki bowiem mają włosy zamiast sierści i o ile nie chodzimy do fryzjera, warto jest pupilowi zrobić kucyka, aby coś widział spod swoich włosów). Będzie też musiała go ubierać na spacer, ponieważ takie pieski są bardzo delikatne i mało odporne na niską temperaturę. Już podczas jesiennych chłodów piesek musi mieć na sobie ciepły kubraczek i buciki, aby nie cierpiał z zimna na spacerze. Ciepłe ubranka dla yorka to więc nawet nie opcja, tylko konieczność. Od razu zaczęłam się rozglądać za takimi ubrankami dla naszego pieska i znalazłam bardzo duży wybór. Zamówiłam kilka kompletów ubranek i bucików, pewnie nie potrzebujemy aż tyle, ale córka będzie miała radość wybierając kreację na spacer. Poza tym zamówiłam cieplejsze ubranka na zimę i chłodniejsze na jesień, bo między tymi porami roku jest jednak duża różnica temperatury. Muszę przyznać, że takie ubranka są dość ekskluzywne, co jest odzwierciedlone w ich cenie. Warto jednak kupić porządne rzeczy, ponieważ wtedy na dłużej nam starczą, więc ostatecznie będziemy mieli oszczędność, nie musząc kupować zaraz nowego kompletu. Kupione przeze mnie ubranka są pięknie uszyte, w kolorze czerwonym i niebieskim, bo to są nasze dwa ulubione kolory i piesek na pewno będzie cudnie w nich wyglądał. Już  nie mogę się doczekać naszego pieska i miny naszej córeczki, kiedy zobaczy rano swój urodzinowy prezent.

Małe pieski takie jak yorki, są bardzo mało odporne na niską temperaturę i z tego względu wymyślono dla nich ubranka. Ubranka pozwolą im przetrwać na spacerze we względnym komforcie, bez nich piesek mógłby porządnie zmarznąć. Ubranka dla małych piesków są dostępne w ogromnej ilości wzorów i kolorów, dla różnych rozmiarów piesków, a także oczywiście w różnych opcjach cenowych. Nie ulega jednak wątpliwości, że decydując się na małego pieska musimy kupić dla niego odpowiedni strój na spacer.