Wspólne zakupy z bratem – zakup dresów moro

Niedługo zaczynają się wyprzedaże. To doskonała okazja aby zrobić większe zakupy w sklepach odzieżowych. Ostatnio mój brat poprosił mnie o pomoc w zakupie nowego ubrania. Szczerze mówiąc byłam trochę zdziwiona, ponieważ wiem jak mój brat nie lubi chodzić do sklepów z ubraniami. Zazwyczaj widzę go w tych samych, sprawdzonych ubraniach. Nie ma co się dziwić, mężczyźni po prostu tacy są, dla nich liczy się wygoda a nie to czy dane ubranie jest trendy czy nie.

Wybór dresów moro 

męskie dresy moroStyl mojego brata to styl sportowy. Dla niego w każdym ubraniu czy dodatku najważniejsze jest, aby było funkcjonalne oraz wygodne. Wygląd też ma znaczenie, ale nie stanowi kryterium wyboru. Inaczej jest w moim przypadku – ja uwielbiam kupować ubrania w krojach, które kojarzę z wybiegów mody. Kiedy więc nadszedł weekend wybraliśmy się z bratem na zakupy. Najpierw wybraliśmy bluzę z kapturem. Początkowo wybór padł na gładką, granatową bluzę, jednak na wieszaku dostrzegłam bluzę we wzór moro. Wiedziałam jak mój brat uwielbia styl wojskowy, byłam więc pewna, że mu się spodoba. Nie myliłam się. Bardzo mu się spodobała, w dodatku rozmiar był idealny. Po tym trafnym wyborze postanowiliśmy wybrać też pasujące do bluzy męskie dresy moro. Tutaj wybór był naprawdę wybór. W sklepie, który odwiedziliśmy asortyment obejmował zarówno spodnie typu bojówki, klasyczne proste spodnie, jak i dresy. Każde z nich miało modny obecnie wzór moro. Pierwsze z wymienionych miały nadruk moro w niebieskich kolorach, drugie natomiast miały najpopularniejszy wzór w kolorze khaki. Jednak najbardziej spodobały nam się dresy, które miały nadruk w szarym kolorze. Wbrew pozorom nie były to zwykle, stereotypowe dresy do domu, ale spodnie, które swobodnie można nosić do szkoły, na uczelnię czy do sklepu. Brat wyglądał naprawdę w nich korzystnie, nie zniekształcały sylwetki, można powiedzieć, że nawet go wyszczuplały. Przed pójściem do kasy sprawdziliśmy skład spodnim, okazało się, że był bardzo dobry. Spodnie dresowe we wzór moro były wykonane z bawełny oraz z dodatkiem elastanu.

Dzięki temu mieliśmy pewność, że szybko się nie zmechacą, a w dodatku nie są wykonane ze sztucznych materiałów. Dodatek elastanu gwarantowała, że dresy będą wygodne i będą się dopasowywać do sylwetki i ruchów. Wspólne zakupy z bratem były naprawdę wygodne. Szczerze mówiąc nie spodziewałam się, że zakupy w sklepie z męskimi ubraniami mogą być tak przyjemne. Nigdy nie lubiłam do nich chodzić, ale myślę, że odpowiednie towarzystwo takie zakupy umili. Spodnie służą bratu do dziś.